Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam nappal a 7...

Hogyan altassam nappal a 7 hetes babámat?

Figyelt kérdés

Éjszaka már le tudom tenni a kiságyba és elalszik ott. Nappal viszont nem. Nappal sokkal nyugtalanabbul alszik, nem alszik olyan mélyen. Sokat mocorog fel fel ébred és csak cumival alszik. Éjszakára nem kell neki a cumi csak nappal. Nappal alvás közben is szívogatja a cumit úgy alszik. A mellkasomon alszik el, éjszaka le tudom tenni, nappal azonban nem. Próbáltam már egy párszor de maximum fél órát alszik miután letettem és felébred. Vagy ha sikerül letenni és "alszik" ami erős túlzás, akkor állandóan nyöszörög, simogatnom kell a hátát, ha kiesik a cumi egyből sír amíg vissza nem adom.


Próbáltam már azt is hogy oda teszek hozzá egy pólómat hátha az illat segít de nem. A rezgős pihenőszéket is próbáltam ha elalszik benne abban is felébred, nem sokat alszik benne.


A hordozást a derekam miatt nem próbáltam még, és nem is nagyon szeretném még egyelőre.


Valakinek valami tanács? Mit csináljak másképp?



2021. dec. 27. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Fiam sem aludt meg egy ideig sehogy se a házban, ezért jól felöltöztettem, babakocsiba raktam és ott aludt csak napközben.

Bár nekünk van udvar, nem tudom Te ezt mennyire tudod kivitelezni

2021. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kertesben lakunk. A séta nálunk is bevált, szinte minden délelőtt mentem vele, és akkor aludt is egy jó nagyot.


Ha nem megyek vele akkor csak rajtam alszik valamennyit napközben. Jó lenne ha le tudnám tenni. Hasa nem fáj, mégis olyan felszínesen alszik csak, inkább csak szundikál.

2021. dec. 27. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos jobb ötletem nincs, anyukám panelban lakik, ott adamo hintába altattuk.
2021. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Háromszoros anyaként mondom: nem kell erőltetni az alvást. Elfog aludni, ha álmos.
2021. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Én ugyanígy voltam, azzal a különbséggel, hogy nekem éjszaka sem hajlandó a kiságyban aludni. Velem alszik. Most 3 hónapos és kezd kialakulni egy elég jó rendszer. Délelőtt alszik a szopipárnán rajtam, kora délután a babakocsiban nagyot (általában amikor feljövünk még alszik így jut napközben is idő magamra) délután meg vagy az apjával az ágyban, vagy velem. Azt hittem, mielőtt megszületett hogy leteszem és alszik. Hát nem. De mióta nem görcsölök rajta sokkal jobb. Majd kialakul :)
2021. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek. 😊
2021. dec. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!