Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szörnyen alvó babák anyukái,...

Szörnyen alvó babák anyukái, hogyan alszik a babátok?

Figyelt kérdés

3 honapos múlt a fiam, de meg mindig szornyen alszik. Leirom a napunkat: 19:00 furdes, kremezes, pici pletyi, játék, majd cici, és altatás, annak általában 20:30 ig vege.

—-> 22:30 ig alvas ezután minden maximum 2 órában kel cicizik kb 2 percet majd általában altatás nélkül visszaalszik. De van hogy orankent kel… és ilyenkor hiába simizem hogy cicizzen meg, enyhén szólva le se tojja. Cicizesek kozben nincs nyitva a szeme.

7 kor ébred először normalisan, ekkor szokott lenni a reggeli kaki, de ilyenkor vissza is altatom

8:20 ebredes, játék, pletyi, szeretgetes, reggelinél o a pihenoszekbe lazul, utána a jatszoszonyegen partizunk, majmoskodok, zenézunk.

10 korul újabb alvas- eddig simán aludt 2-2,5 orat viszont 2 hete ra kell segitenem. Egy óra utan felkel és annyira keresi a cicit, belesziv 2 t majd alszik, vagyis együtt alszunk.

12 után ebred játék pelus stb stb cici

14 korul megyünk seta egeszen 16:30 ig, a hidegben mindog nagyon jókat alszik

Hazajovunk cici, játék, apazas, ha úgy látom hogy nyugos akkor elaltatom, tehat kb 18:00 kor alszik 20 percet aztán így tovább.

Olyan meg sosem volt h ataludta volna az éjszakát, vagy aludt volna 5 óránál többet…. Hogy tudnek az éjszakákon valtoztatni, hogy ne keljen ennyiszer? Vagy ez így rendben van és birjam ki?


2022. jan. 7. 03:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jaj amúgy normális baba, nem siros, turelmes gyöngy ❤️
2022. jan. 7. 03:11
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, szerintem ez elromlott :/
2022. jan. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos Tök rendben van ez igény szerint szoptatott babáknál. Én lányom is így volt... Lassan az idővel lett jobb. Csak 19 hónaposan aludta át az éjjelt (ekkor már 3 hónapja nem szopizott)
2022. jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon jókat alszik, az én fiam több mint egy éves koráig nem aludt napközben 20 percnél többet egyhuzamban... Éjszaka legalább kétóránként kelt, miután elmúlt a hasfájós korszak (akkor volt hogy három órán keresztül üvöltött), majd jött a mozgásfejlődés, fogzás, szeparacios szorongás, akkor volt hogy óránként kelt. Most már 3 éves, már csak egyszer ébred általában ;)
2022. jan. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Nagyobb lányom 4hós korától nem evett éjszaka. De kelt. Csak akkor aludt vissza ha kivettem magam mellé. Egész éjjel ki be pakoltam őt az ágyba.

Napközben 20 perceket aludt. Majd 1,5 éves korától, már arra se volt hajlandó. kb 4 évesen kezdte átaludni az éjszakát.

Az ikrek tápszeresek. Ők még 1-2x esznek éjszaka (2 évesek). 3-4 alkalommal kelnek, de akkor simivel visszaalszanak (legalább kivenni nem kell őket) Napközben 45perc-2óra. Változó h mennyit alszanak.

A napirendünk: 7kor vacsi, 8kor fürdés. Ágyba, és elalszanak egyedül. Aztán a naggyal társasozunk vagy rajzolunk majd ő is elmegy fürödni. Neki mesét kell olvasni úgy alszik el 10 körül.

Az ikrek kelnek 5 fél6 körül. A nagyobb 7körül. Öltözik és visszük oviba.

2022. jan. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy? Fájt olvasni amit írtál 🤣
2022. jan. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

3 hónapos a lányom is.


Este 7kor fürdés, vacsora, majd még egy kicsit nézelődhet. Utána altatom, 9óra mire elalszik. Teszem az ágyába.


4-5fele kel, onnan együtt alszunk tovább ketten úgy 7-8ig.


Délelött alszik 1 órát általában 11 fele. Délután 3fele is van 1 óra alvása, majd olyan fél6fele még egy fél óra.


Fiam 3 éves lesz, a mai napig kel éjjel, általában hajnalba. Ő az apjával alszik utána tovább.

2022. jan. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Én másfél évesen leszoktattam az igény szerint szoptatott babám a ciciről. Kb kár volt. Van, hogy kétszer olyan sokszor kel fel, mint azzal, pedig addig is egy éjszaka minimum 5-8 alkalommal ébredt. Nem törvényszerű, hogy ha elhagyja az ember, helyreáll.
2022. jan. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Mit jelent a leírásban a pletyizés?
2022. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sok a pletyi. Biztos attól pörög be és nem hagyja aludni a rosszindulatú, másokról való sutymorgás.

Amúgy túl van stimulálva, sok a pletyi, majmoskodás, játék, zenézés. Egy másodperc nyugta nincs a gyereknek.

2022. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!