Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6. hétben vagyok, de kb. 2...

A 6. hétben vagyok, de kb. 2 hete szörnyen rosszul alszok. 2 óra alvás után kipattannak a szemeim, enyhe gyomorgörccsel ébredek és 2-3 órába telik mire vissza tudok aludni. Ez másnál is volt/van így? Érzek egy kis stresszt is magamon ilyenkor éjjel.

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes vagyok, de még mindig tart. Később pedig még rosszabb lesz, nekem kb. a 26. héttől már mindenem fájt fekvés közben.
2021. nov. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a 6. héten vagyok, nagyon hasonlóan. Én alig bírok elaludni, kb 2 óránként kelek, utoljára 4:30 körül, onnan már nincs alvás. Tegnap este olyan stresszes voltam valamitől, hogy majdnem elsírtam magam, de nem tudtam megmondani, mitől. Youtube-on szoktam nagyon halkan beindítani ilyen relaxáló zenéket, vagy megölelem a férjemet éjszaka, lefekvés előtt meg picit beszélgettünk, és attól jobban lettem.

Nem voltam benne biztos, hogy ez a terhességtől lehet - e, de nem nagyon van okom ilyen stresszesnek lenni és nem aludni. A terhességben jönnek mennek a tünetek, remélem, hogy idővel ez is el fog tűnni. Addig is együtt érzek és kitartást! Esetleg próbálj ilyenkor valami könyvet olvasni, azt mondják, az gyorsabban elaltat.

2021. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 20.hétben de én se tudok biztatót mondani. Kb a 6.héttől 3 óránként felkelek. 🙈
2021. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Reméljük nem árt ez a babának, mert olyan feszültséget, nyugtalanságot érzek ilyenkor magamon. Néha még hányinger is rám jön.

Én is elgondolkoztam, hogy mi miatt stresszelek, hogy nem tudok aludni, de nem jöttem rá, ez magától generálódik. 🤷🏻‍♀️

Ma éjszakára bekészítek egy könyvet is!

2021. nov. 1. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó. Vagy 3 óránként kelek pisilni, vagy este 8-kor fejbevernek és reggelig fel sem kelek egy pillanatra sem. Inkább az előbbi a gyakori. Változnak a tünetek, de szép lassan átáll majd a szervezet az éjszakázásra, ez természetes. :)
2021. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!