Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig lehet és mennyire...

Meddig lehet és mennyire káros porszívó mellett altatni a babát?

Figyelt kérdés
3 hónapos és kb másfél hónapja csak így alszik el, de így azonnal. Próbáltuk lecserélni hajszárítóra, mobilos appra, fehér zajt lejátszó plüssre (ezek nem annyira hangosak), de az nem jött be neki. Féltem őt, hogy károsítja a hallását. Kb 2,5 m távolságra van a kiságytól, mobilos applikáció szerint kb 45-55 decibel.
2022. jan. 10. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Én inkább az áramszámláért aggódnék.

Amúgy hozzá tudnak szokni, unokaöcsém igaz mobilos porszívóhangra aludt de hónapokig és nehéz volt másra átszokatni.

2022. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mi ezen a vicces? Fejen állok sem alszik el másképp, csak kínkeservesen sírna a karomban, így meg egyből.
2022. jan. 10. 19:37
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha a pénztárcátok nem bánja, akkor sztem nyugodtan. Legminimalisabb hangerőn.
2022. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi páraelszívóra altattuk 😃. De leszokott mar róla hálisten, talán ugy 1 évesen. 😅 Kitartás!
2022. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volna egyszerűbb telefonnal felvenni a porszívótok hangját és azt engedni neki? :)
2022. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Károsnak nem káros, de nincs értelme olyan dolgokra rá szoktatni, amiket nehéz hosszú távon tartani. Most 1-2 éves koráig megy majd a porszívó, ha alvásidő van?


Szoktasd át még most valamire, pl. simogatásra.

2022. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem kell menetni folyamatosan, csak addig ameddig elalszik plusz pár perc. Kb 10-15 perc, utána alszik szépen, ha hamarabb leállítom, akkor felébred egyből. A hallását féltem nem a pénztárcámat... 5ös, telefonnal nem olyan hangos még maxon sem.
2022. jan. 10. 20:34
 8/20 A kérdező kommentje:
6os, simogatom, de csak sír. Akkor addig sír így, míg bealszik a sírásba. Tudom, mert az első másfél hónapban mindent kipróbáltam.
2022. jan. 10. 20:37
 9/20 anonim ***** válasza:

Ártani a hallásának nem fog (szerintem), de keress fel szakembert, az a biztos. Facebookon a Édesanyák szakértői csoportban célzott szakértők válaszolnak.


A baj majd a leszoktatással lehet. Ha 1,5 hónapig így szokta meg, akkor akár 3 hónapba is telhet a leszoktatás. Persze szép fokozatosan kell azt is.


Napközben is arra alszik el?

2022. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5ös, persze egysuerűbb lett volna, ha bevalik,de csak es kizarolag a paraelszivo kellett neki, pedig ezernyi mas dolgot is kiprobaltam. 😃De nekünk is csak addig kellett, mig elaludt, utana lekapcsoltuk.
2022. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!