Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen orrszívó vált be...

Kinek milyen orrszívó vált be a porszívóson túl/mellett/helyett?

Figyelt kérdés
A porszívós megoldás a legjobb, az tény, de olyat keresek, ami utazáshoz jó és éjszaka. Most éjszaka is, ha lett volna egy ilyen, tuti kiszívom, de társasházban éjjel benyomni a porszívót...meg engem is zavar az a nagy hang, a gyerek is megrémül. Jobb lenne valami csendesebb, gyors, egyszerű megoldás. Szóval kinek mi vált be? (tudom a porszívós verhetetlen, de egy másik alternatívát keresek) Köszönöm!
2017. febr. 1. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orrszi-porszi úgy is hatásos,ha a porszívó helyett te szívod a csövet.Úgy nincs hangja.
2017. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hahaa amikor en szivtam a csovet....SEMMI nem jott ki, csak a tudomet koptem ki majdnem. Pedig lattam a kis feher csomot az orraban, gondoltam egy szivas lesz..de szivtam mint az allat es meg se moccant a kiszedni valo.
2017. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekunk pesztonka van.

[link]

Sokat utazunk, mar a masodik gyereknel elegem lett abbol, hogy meg porszivot is cipelunk mindenhova magunkkal. En vegigolvastam egy rakat forumot es ez alapjan dontottem emellett.

Kiprobaltam, a porszivo sem szivott utana tobbet, igy bevalt. Viszont sokkal tobb ido rendesen kiszivni vele, tobbszor kell fujni tengervizes sprayt, es a gyerekeim meg a porszivosnal is jobban utaltak. Illetve inkabb csecsemok vagy kisebb gyerkocnel jo (legalabbis nekem ez a tapasztalatom).

De utazasra nekunk tenyleg bevalt.

2017. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van olyan orrszivo is, amit neked kell kiszivni
2017. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!