Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák, akik a...

Anyukák, apukák, akik a kúszó-mászó baba mellett kutyát, macskát tartotok: ti milyen gyakran porszívóztok ill. mostok fel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Kúszó-mászó baba mellett én macska meg kutya nélkül is minden nap felporszívóztam meg felmostam...
2016. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Naponta kétszer porszívózok - reggel-este - felmosni hetente kétszer van lehetőség. (nem alszik)
2016. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Hetente kétszer porszívóztam,heti egyszer felmostam,nem volt állatunk. Most szerintem 2 naponta porszívózom majd,mert van egy törpenyulunk, a felmosás szintén heti 1, a baba nem mászik ki a konyhába,előszobába majd.
2016. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

2 naponta porszívózok és mosok. Állat nincs. Ha lenne, akkor egészen biztos, hogy naponta csinálnám.


Egyébként a kutya kertbe való, macskát pedig biztos nem tartanék gyerek mellett..úgy egyáltalán.

2016. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Aki nem tart legalább 5 kutyát a gyerekével egy szobában úgy hogy szökő-évente mos fel mellette az mindenki le lesz pontozva?
2016. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
2 kutya van minden nap 2 szer reggel és késő delutan van porszívózva de használunk fulminátort minden reggel én vagy a párom kifésüli őket 90 százalékkal csökkenti a szőrt .szóval jó dolog heti 3 -4 mosok .
2016. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azert lettek lepontozva, mert nem a kerdesre valaszoltak. Nekünk egy kutyank van a lakasban, es most babat varok. Nagymamam mar megkerdezte, hogy ugye eltakaritjuk a kutyat, amint meglesz a gyerek? Ki kellett abranditanom, hogy szo sem lehet rola. :) Ugy tervezem, hogy kb. ketnaponta felporszivozok es felmosok majd. Rengeteg kutatas van, ami azt mutatja, hogy a tul higienikus környezetben felnövö gyerekek sokkal hajlamosabbak az allergiara, ekcemara es sok civilizacios artalomra. A haziallatot tarto csaladok gyermekeiben pl. ritkabb a kronikus gyulladasos belbetegseg. Mi a ferjemmel orvosok vagyunk, a szüleim allatorvosok, en allatok es sokszor meglehetösen beteg allatok közvetlen környezeteben nöttem fel... A kutya eleg keves betegseget tud terjeszteni, ami emberre veszelyes, az egyik ilyen a belfereg. Ezert termeszetesen alap, hogy a kutyat rendszeres idöközönkent feregtelenitjük (akkor is, ha nincs gyerek a haznal). Ha mar azt nezzük, a gyerek szamara sokkal "veszelyesebb" mas gyerekek tarsasaga, mint a kutya, mert ök viszont hemzsegnek az olyan korokozoktol, amiket a gyerek el tud kapni. :)
2016. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Ja, meg hozzateszem az elözöhöz, hogy a mi kutyanknak egyaltalan nem hullik a szöre, es minden seta utan lecsutakoljuk a labait es a pofajat kutyasamponnal. Heti 1-2 alkalommal az egesz teste is le van mosva. Szaga nincs, a lakasban nem lathato, hogy allat is el. Szoval nekünk szerencsenk van vele, hogy nem "szöröz".
2016. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

2 naponta van porszívózás, benti cicánk van, gyerek előtt is heti kétszer volt porszívózás, mert azért látszik rendesen a szőnyegen.:)


és szerintem se illik ide egy olyan válasz, ami kutya- vagy cicaellenes, hiszen te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél". persze más, ha valaki azért nem vállal állatot, mert gyerek mellett nem akar tartani, mint az, aki ilyenkor "elajándékozza"...

2016. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Most bocs, de az én válaszom miért kutya vagy cicaellenes???????????? 1-es voltam
2016. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!