Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altatjátok / altattátok...

Hogyan altatjátok / altattátok a babátokat? (3-9 hónapos)

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Napközben amikor fáradt, ügyelek arra, hogy evés utánra kerüljön az alvás, besötétítek a szobában, csendet csinálok, beteszem a kiságyba, cumit kap és általában elalszik.

Este kizárólag úgy altatok, hogy úgy kap vacsit, hogy már sötétben csendben vagyunk így nem tud másra figyelni. Evés közben vagy után szinte egyből le van lassulva, talán a szemét is csukja. Ringatom picit, cumival és kiságyba teszem.


Ha nem akar vagy nem tud elaludni, akkor járkálok vele picit, újra megpróbálom vagy elmegyek vele sétálni és akkor a babakocsiban tuti elalszik.

2022. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Berakom a kiságyba és alszik.

Nem kell ringatni se semmi ilyesmi szerencsére.

2022. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

nem nagyon kellett altatni, hamar megszokta, hogy este fürdés, evés, ágy. Az esti szopi már sötétben volt.

És a délutáni alvásnál is sötétítek, napközben máskor nem.

Letettem, nem zavart, ha més kicsit szórakoztatta magát a hangjával vagy mocorgással.

2022. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Cici. csak így aludt el.
2022. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Evés után hagytam, hogy elkezdjen almosodni esetleg szundikálni, addig nyugiban üldögéltünk pár percet. Utàna letettem óvatosan a kiságyba ès picit simogattam. Ehhez szokott pici korától, és megszokta, hogy kiságy/simi után alvás.
2022. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!