Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok/altattátok...

Hogyan altatjátok/altattátok 11 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Letettem az ágyába és elaludt. Persze nem egyből,ott kellett vele maradni,amíg álomba szenderült. Néha dúdoltam,néha meséltem,néha csak simogattam és elaludt. 17 hónapos,most már csak leteszem,eldumál magában és elalszik egyedül.
2014. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb. 10 hónapos koráig én is csak letettem pici ölelgetes után az ágyába és elaludt magától.

Aztán néhány hete beteg lett, azóta sokszor hiába totál álmos, abszolút nem tud elaludni.

Ilyenkor a kiveszem, ringatom, visszateszem megoldást választom.

Ha szerencsém van, előbb-utóbb belealszik. Ha nincs, akkor megvarom a következő etetest, elsotetitek az evéshez picit, halkan beszélek, stb. Ilyenkor általában lenyugszik, el tud aludni. Az esti eteteskor pl. már nem etetoszekben adom neki a tapszert, hanem a kezemben van. Énekelek neki, ringatozunk közben a székben.

2014. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szopizás után azonnal beájult.
2014. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ringatni kellett, sétálva énekelve, cumival alvós macival. Egyik napról a másikra, kb 1 évesen elég volt melléfeküdni, most 19 hónapos, még mindig igy alszik el.
2014. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napközben babakocsiban alszik, este mellè fekszem megissza a tàpjàt aztàn cumi ès alvàs... règen ringattam, tàncoltam èjjel is babakocsiztunk, nekünk azota megy igy az alvàs h velünk alszik...mindjàrt 1 èves...
2014. febr. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Letettem az ágyba, befordult alvó pozícióba és elaludt. Most 20 hónapos, most is így alszik.
2014. febr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Este kézben ringatom, először énekelek neki aztán csak "morgok" ez olyan nyöszörgős hang. Ő is elkezd morogni és elalszik szép lassan. Néha 10 perc néha egy óra.

Napközben babakocsi vagy kézben.

2014. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!