Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1 hónapos baba mennyit aludhat...

1 hónapos baba mennyit aludhat egyszerre maximum?

Figyelt kérdés
Születése után a kórházban azt mondták, hogy minimum 3 óránként ébresszem, ha nem kel fel magától. Még mindig ez az érvényes? Mikor hagyhatom éjszaka többet aludni?
2022. márc. 19. 04:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ébreszted? Kicsi a súlya, esetleg koraszülött?

Egyébként nem kell ébresztgetni, fel fog kelni magától amikor éhes vagy más baja van(melege van, fázik stb ..) bocsi, de csak magaddal cseszel ki ha 3 óránként ébresztgeted...

2022. márc. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondták ezt, be volt sárgulva? Akár az éjszakát is végig aludhatja, nem kell ébreszteni, szól, ha éhes!
2022. márc. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek 6 hetes koruktól 9–10 órákat aludtak éjszaka, sosem keltegettem őket, minek?
2022. márc. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom koraszülött, 1 hónapos korától éjszaka 5 órát hagyhattam aludni, napközben 3 óránként kellett etetni, de olyan 6 hetesen abba is hagyhattam az ébresztgetést, felkelt magától.
2022. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak az en fiam kel enni ejjel nappal 3orankent? 😄
2022. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi probléma akkor addig ameddig szeretne.

1.szabály: alvó gyereket nem ébresztünk fel.

2022. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!