Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Dm babylove pelenkarol kinek...

Dm babylove pelenkarol kinek mi a velemenye?

Figyelt kérdés

Pampers activ baby-t hasznaljuk jelenleg de atazik reggelre :/

Tobben dicsertek a Dm sajat markas pelusat.

Szerintetek erdemes kiprobalni? Kinek hogy valt be?


2022. ápr. 17. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk ez vált be legjobban mindkét gyereknél. De szerintem alkati kérdés is lehet talán, kié melyik márkával kompatibilis.
2022. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
A legjobb
2022. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete vettünk egy nagy havi csomagot és rettenetesen megbántam. Egy délutáni és egy éjszakai alvás is átázással végződött pedig korábban nem volt gondunk vele. Éjszakára vettem egy csomag Liberót, napközben meg gyakoribb cserélgetés mellett elhasználjuk a másikat. Nem veszek többet.
2022. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak piros/sebes lett tőle a hátsója 🥺
2022. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk bevált, bár az én fiam bőre nem érzékeny, meg semmi ilyesmi. Nálunk nem releváns mennyi ideig bírja ha tele van, mert úgyis kel éjszaka is, szóval, ha látom, hogy tele, akkor én úgyis cserélem.
2022. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is bejott, most fogunk még venni mert csak 1 csomaggal volt. Amiből sokat kaptunk az a lidl lupilu de rendszeresen atazik, a babylove nem ázott át 1x sem. Oké igaz hogy nalunk még csak 11 napos a pici és még nem esett le a koldokcsonk, ezért nem tudjuk úgy istenes rendesen felhuzni neki a pelust, de eddigi próba alapján a babylove nyert a lidl szemben nálunk.
2022. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fiam bőre érzékeny, csak ez vált be.
2022. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lányomnál bejött,fiamnak csak a pampers premium care nem ázik.

Egy próbát megér.

2022. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kislanyom 8 honapos eleinte a premium caret hasznaltuk az bevalt aztan kb 3 honapja valtottunk activ babyre elvileg kenyelmesebb nekik kuszas/maszas szempontjabol de sajnos ez nem valt be ezert gondolkozom a Dm-esen es joval olcsobb is sztem kiis probalom egyenlore egy kisebb kiszerelessel veszek belole :)
2022. ápr. 17. 16:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejött, amúgy a Bella Happyt használtuk, ár-érték arányban szerintem mindent vert, de nagyon felment az ára most.


A dm-es a másik, amit bevált, így most már ezt használjuk, mert amúgy ez is okés, 1 éves.


Ami nagyon nem jött be az olcsóbbakból, az a Lidl-ös Lupilu-s, többször átázott, a családban más gyereknél is.

2022. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!