Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies pelenkáról mi a...

Huggies pelenkáról mi a véleményed? ( super dry)

Figyelt kérdés
Az active babyhez és a premium carehez képest ha tapadztalatod az is jöhet. Köszönöm

2013. okt. 9. 10:39
 1/3 gabszem ***** válasza:
hát nekünk rendszeresen átázott. Nem a lába között, hanem az elején, átnedvesedett... A pampers sokkal jobb, de én a Babylove pelusra esküszöm.
2013. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindhármat ismerem. A Huggies nekem nem jött be, mert a Pampers-höz képest nekem túl vastag. Az Active Baby és a Premium Care, mindkettő nagyon jó, a Premium Care puhább, az Active Baby valamivel talán vékonyabb. De tényleg mindkettő szuper. Egyébként a Sleep &Play-t is szeretem.
2013. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a DM-es Babylove pelust használom, a kedvencünk. A Pampers premium care nagyon jó és puha, de nekünk drága. A Huggies volt a kedvencünk 4-es méretig, de nálunk már nem lehet kapni sajnos. A Babylove szerintem hasonló hozzá.
2013. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!