Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 18 hós alvás közben jobb keze...

18 hós alvás közben jobb keze ökölben?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz alvó, eddig nem figyeltem, de csak álmában hagyja levagni a körmeit. Így észrevettem, hogy horkol szinte, tátott szájjal sziszog, de alig bírom a jobb kezén az ujjait kihajtani. A másik keze teljesen laza. Ez valami rossz dolog lehet?
2022. ápr. 26. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem, dehogy. Miért volna rossz dolog?
2022. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, csak olyan kis ideges természetű.

Nem-e valami idegi probléma.

Gondoltam alvás közben elernyed a testünk. Vagy nem? Nem értek hozzá.

2022. ápr. 26. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, az ökölbe szorított kéz mennyire normális, de kérdezd meg inkább a védőnőt. Viszont a horkolással érdemes vmit kezdeni, lehet megnagyobbodott orrmandula, vagy csak simán el van dugulva az orra, ezért a száján vesz levegőt.
2022. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Rendszeresen tapasztalod ezt az egyoldalú ökölbe szorítást? Nappal hogy használja a kezeit? Szerintem sem természetes, bár én inkább pszichés, mintsem biológiai háttérre tippelnék. Ez az “ideges természet” nem lehet, hogy azért alakult ki, mert nem kapott elég testi közelséget (különösen éjjel) csecsemőként?
2022. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mióta megszületett velem alszik. Szopik még mindig éjjel is. Ringatva alszik 1.5 éves múlt. Testi közelség van non stop. Alig lehet letenni.
2022. ápr. 30. 21:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem egyoldalú, nem non stop. Azóta többször néztem, lehet félálomba volt, és nem akart felkelni, de tudta hogy vágom a körmét? 😂
2022. ápr. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!