Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baj ha nem megyek be mindig...

Baj ha nem megyek be mindig hozzá?

Figyelt kérdés

Kislányom mostanában azt csinálja hogy felkel éjjel, de nem sír max nyoszorog. Amíg csak nyoszorog, matat, mocorog nem szoktam bemenni hozzá mert van hogy magától visszaalszik. Ha már sír, nyafog akkor meg szoktam etetni, vagy cumit adok neki utána szintén olyan 10-20 perc matatas után elalszik.


Szerintetek baj ha nem megyek be minden nyoszogesre hozzá? (A szobája közvetlen a miénk mellett van, és az ajtók is egész este nyitva vannak)



2022. máj. 11. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Kis mocorgásra, matatásra én sem mentem be soha. Látom a kamerán, hogy mit csinál és kb. mindig vissza is alszik.
2022. máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Még akkor sem mentem be, ha egy kicsit sít, és éjjel nem etettem,. csak teát kapott.
2022. máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, sok esetben magától vissza alszik. Ha mégsem, mert mondjuk éhes, szomjas, úgyis erőteljesen sír, arra azért már reagál az ember.
2022. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Én is mindig megvárom, lesz e sírás, mert sokszor visszaalszik. Sírni nem szabad hagyni persze, de amit te írsz az nem sírás.
2022. máj. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Persze ha sír bemegyek. :) Csak nappal is volt hogy felébredt kicsit tornazott aztán 15 perc múlva újra aludt. Ha bementem akkor meg már nem aludt vissza hanem úgy vette játék idő van. 🤣
2022. máj. 11. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Mi sem ugrunk azonnal. Vagy elhallgat, ha meg nem, úgyis eszleled hogy másabb, erősebb a sírás, akkor meg valami van, éhes, kakis, stb🤗
2022. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!