Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukákhoz lenne kérdésem,miér...

Anyukákhoz lenne kérdésem,miért vagytok ennyire feszültek altatás témában?

Figyelt kérdés
Többször altatom a kisfiúnkat a munkám miatt mivel itthonról dolgozom szóval tudom miről beszélek.Tehát arra lennék kíváncsi az anyukák többsége miért olyan ideges ha bármi zaj van amíg alszik a gyerek gondolok itt olyanra amit nem tud befolyásolni pl autók,szomszédok stb ma pl azon vesztünk össze hogy a szomszédba bontják a házat péntek délelőtt és hogy pont most kell csinálniuk hiába magyarázom hogy munkanap és a kutyát se érdekli hogy van egy gyerek mert miért is érdekelne bárkit nem körülöttünk forog a világ de nem tudom vele megértetni vagy ha egy autó dudál pl futár a szomszédba majdhogynem a halálát kívánja csak mert felébresztheti a kicsit..Szerintem ez már túlzás volt hogy nekem is másfél óra altatás után a csengő felkeltette még sem mentem érte torokra..Lényegében erre lennék kíváncsi hogy ti is/párotok is ilyen feszült ezzel kapcsolatban?
2022. máj. 27. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát az én fiam pl mindig is baromi nehezen aludt el. Ha valami zajt meghallottt már egyből arra figyelt. De ha néma csend és sötét van akkor is kb 1 óra mire elalszik. Na most gondold el: Altatsz már majdnem 1 órája, a gyerek szeme már félig csukva, nagyokat pislog, és akkor...... Duda. Jött a szomszédba a futár. Gyerek szeme kipattan, forgatja a fejét. Kezdheted elölről. Persze hogy felcseszi magát az ember. Nyilván tudom hogy senkit nem fog érdekelni h én altatok, de attól elborulhat az agyam.

Kinti zajok hála az égnek nem ebresztik fel könnyen. Viszont ha valami felkelti 15-20 perc után akkor már nem akar vissza aludni. Cserébe tiszta nyűg meg hiszti egész délután. És ki kínlódik a nyűgös gyerekkel? Gondolom nem te hanem anyuka, mert ha neked kéne akkor nem kérdeznél hülyeségeket

2022. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is nehezen alvó, ráadásul nagyon rövideket alszik sokszor. Ha nekem valaki azt a szusszanásnyi időt is megbolygatja elég ideges tudok lenni. :D

Nagyon fárasztó napi többször altatgatni és utána egy kialvatlan, nyűgös babával még nehezebb. Ezért!

2022. máj. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű: te vagy a férje. Bármi nem olyan, amit elképzelt az a te bűnöd. Ennyi. Hidd el, nem tud olyan történni, ami nem a te hibád. Nálunk is ez van. Ha például esik az eső, akkor megkérdezem, hogy ezzel mit csináljak, a válasz: De akkor is.
2022. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!