Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miben altatjátok panelban...

Miben altatjátok panelban ebben az időben két év körüli gyerkőcötöket?

Figyelt kérdés

Póló + háromnegyedes naci + vékony bokazokni. Ez így elég?

Vékony takarót terítenék rá, vagy az már sok? A takarót lerúgja, a halózsák már sok szerintem.


2022. máj. 28. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Hát hány fok van? Azt nem írtad.

Kertesházban 22 fokban pelenka+pléd, zoknit sose tűrte el. Ma este kapott rövid ujjú pólót meg rövidgatyát is, mert sikerült kicsit jobban kiszellőztetni, de így is pléd van rajta.

2022. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem hosszu body hosszu nadrag zokniban alszik. Betakarom, de lerugja.
2022. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
26 fok van, az lemaradt.
2022. máj. 28. 21:23
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egy szál semmiben lenne, ha annyi lenne.

Nalunk csak 23 fok van (tégla lakás) és mindkét gyerek rövid ujjú, rövid shortos, laza pizsamában alszik takaró nélkül.

2022. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk is 26 fok van, igaz csak 14 hónapos a lányom, de hátha segítség. Izzadósabb fajta. Rajta rövidujjú body van, hosszú nadrág, zokni. Most jöttem ki mellőle, de vizes a feje, és nincs betakarva...éjjel ha felkel, néha kéri, hogy vegyük le a zokniját is. Nekem egy nagy textilpelenka van kéznél amúgy, ha úgy érezném, hogy fázik, ennél többet nem viselne el magán. Szerintem jó amit írtál, csak ne legyen kint a dereka, ha már nincs betakarva, én erre érzékeny vagyok :) (csak mert pólót írtál aludni. Esetleg ha még nem szobatiszta, akkor adj rá te is bodyt).
2022. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
26 fokban egy pelenka plusz vékony takaró elég.
2022. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Hosszú vagy rövidujjú bodyban, de télen is, nadrágot sose adtam rá. Kb csak mostanában szerette meg a takarót, azelőtt takaró nélkül aludt. De lassan akarok neki venni rövidujjú pizsit.
2022. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. máj. 28. 23:08
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Köszi, akik lepontoztatok! :( Azért a 26 fok nem 36 fok, nem is értem...rajtam is még rövidujjú pizsma van hosszúnadrággal, de én be is takarózom. Úgy látszik mindenki nagyon melegvérű itt. 5-ös voltam.
2022. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Rovidujju, térdig érő pizsamában alszik, takaró nélkül
2022. máj. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!