Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek hogy ne 60 perc...

Mit tegyek hogy ne 60 perc alatt aludjon el minden este?

Figyelt kérdés
Szerintem nincsen túlfáradva, de azért fáradt is estére már. 13 hós, kb 3-4 hónapja tart ez… folyamatosan pörög, de altatás előtt meg már folyamat dörzsöli a szemét, ki érti ezt???? Mit tehetnék?

2022. jún. 12. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Leteszed az ágyába és elalszik
2022. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Huh köszi, erre még sosem gondoltam, ezer hálám!
2022. jún. 12. 20:59
 3/18 anonim ***** válasza:

Mennyit vagytok szabad levegőn? Mennyit alszik napközben?


Én ilyen esetben (álmos, de nem bír egyhelyben megállni) hordozókendőben altatok: fölveszem a hátamra, és megyek a dolgomra. Lehet hogy fél vagy 1 óra alatt alszik el, de elalszik, és addig is tudtam mosogatni stb. De még csak 10 hós, nem tudom, hogy 3 hónap múlva is működik-e majd a módszer, vagy ha el is alszik, le fogom-e tudni tenni alva. Az ágyán nincs rács, így mondjuk viszonylag könnyű letenni.

2022. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sokat vagyunk kint, elég mozgalmas az életünk. 1x alszik 2-3 órát.
2022. jún. 12. 21:04
 5/18 anonim ***** válasza:

Az én lányom most töltötte a 14 hónapot, míg kétszer aludt egy éves kora előtt hónapokig egy-másfél órát kellett altatni, mire elaludt, hiába volt álmos, aztán mióta csak egyszer alszik egy nap azóta pikk pakk elalszik este. Nekünk minden napunk úgy néz ki, hogy 8-9 között kel, aztán 1 óra körül elalszik, általában 2 órát alszik +/- fél óra és este fél 10-körül alszik el 10 percen belül.

Napközben sokat játszik, egyfolytában jön megy, igazi örökmozgó, mesét reggel ébredés után szokott nézni egy 20percet kb, míg lustálkodunk az ágyban, és este fürdés után, míg megszárítkózik és felöltözik.

Nincs valami, ami nagyon felpörgetné, hogy nehezen alszik el? Nálatok milyen a napi rutin?

2022. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy csak 60 perc. Mások a 2-3-szorosát kínlódják.
2022. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mi pörgetné fel, nálunk mostanában a mese nézés szinte 0, mert nincs időnk rá😅

Nappal hamar elalszik, de este kínlódás…

Amúgy egyedül alszik el mindig, csak ott vagyok mellette.

Napirendünk: kb 8 körül kelés, aztán kint vagyunk vagy csavargunk játszó ilyesmik, déltől alszik 2-3ig, majd 6kor fürdik, és 7-8 körül megy aludni.

2022. jún. 13. 11:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 7-8 körül még nem álmos, azért van fent még egy órát.
2022. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha este 8-tól reggel 8-ig alszik, és még délután is 2-3 órát, az 14-15 óra alvás összesen. Elég soknak tűnik, lehet, hogy tényleg az a baj, hogy nem álmos. Az én 9 hósom 12-13 órát alszik összesen egy nap.
2022. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De akkor miért hisztis már délután 5-6tól? Dörzsöli a szemét piszkálja a haját mint mikor altatja magát
2022. jún. 13. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!