Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kislanyunk most 3 hetes es...

ErikaH. kérdése:

Kislanyunk most 3 hetes es csak cicin alszik el. Nem is ez a gond, de ha beteszem a mozesbe, vagy kikelek mellole az agybol,5 perc mulva ebred meg. Tulajdonkeppen a cicit hasznalja parnakent. Hogy tudnam elerni, hogy aludjon nelkulem is?

Figyelt kérdés
Ha megebred, szimatol, nyujtogassa a nyelvet, ha ott van a cici rogton visszaalszik (jelzem, nem cuppan ra, nem cumizik rajta, csak "belebuj"), ha nem vagyok ott, azonnal ebred meg. Nem szeretnem rosszul szoktatni, dehat cici nelkul 5 max 20 perceket alszik, ha mellette vagyok 2-4 orat simman huzza.

#cicifuggo #cici parna #rossz alvasi szokas
2014. dec. 18. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Régen meleg vizes palackot csomagoltak az anyuka pólójába, mellé fektették a babát :)

Az enyém többet aludt így, de nehéz volt észrevétlenül "lecserélni magam" a palackra :))

2014. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
3 hetes!! Most született, kellesz neki. Fél éves koráig nem lehet elkényeztetni, ráadásul mindig változnak a szokásaik. Kösd magadra, babusgasd, ez kell most neki.
2014. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene nélküled aludnia? Evolúciós kód, ha letesznek, nem vagy biztonságban és elragad az őstigris... :) A gyerekkel nincs semmi baj.
2014. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg, hogy a vizespalackoshoz hasonló módszerrel mellé teszel egy párnát vagy összecsavart takarót, vagy szopipárnát, és ráhúzol valami "anya szagú" pólót, mondjuk ami előző nap volt rajtad, vagy én szoktam a melltartómba éjszakára textil pelust tenni, hogy ne ázzak el, esetleg azt.

Nekem ugyan nem vált be, de olvastam már olyat, akinek igen.

Nekem mondjuk semmi nem vált be, az én kislányom is ilyen cicin alvós (most 2 hónapos), és a kisfiam is az volt, aki most 3 éves, de nagyon sokáig csak cicin aludt el.

Nem tudom van-e rá lehetőséged, de ha kertes házban laksz, esetleg tedd ki az udvarra babakocsiban aludni, nálunk ez mindkettőnél bevált, 3-4 órákat alszik kint a kislányom.

Off: nagyon édes ez a "szimatol, meg nyújtogatja a nyelvét", olyan jót derültem rajta :D.

2014. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mar probaltam a cici helyett mast becsempeszni, nem sok sikerrel. Erzi o, hogy nem az igazi. Igen, valoban szimatol, s keresi a cicit a nyelvevel. Szoktam mondani, hogy "nyelvtavolsagra" kell legyek. :)

En nem banom, hogy cicivel alszik el, de azert neha jol esne egyet ebedelni nyugodtan, vagy csak megmozdulni. ez a faraszto, hogy mikor elaludt sem tudok egy percre elszokni. Tudom, hogy meg kicsike, csak szerettem volna, es ejjel jol is esik, hogy o is velunk alszik, napkozben egy kicsit nehezebb. Dehat igazatok van, csak ram (s a cicire :)) van szuksege most, majd kinovi!

2014. dec. 18. 15:21
 6/6 anonim válasza:
Vedd ki belőle az elemet. hehe :)))))))))
2014. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!