Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktattátok át babátok...

Hogyan szoktattátok át babátokat külön szobában alvásra ?

Figyelt kérdés

Fiam 1 éves, és elkészült a szobája, ami a miénkel szemben van. Át szeretnénk őt költöztetni, csak nem tudom hogyan, hogy kíméletes legyen. Eddig kiságyban aludt mellettünk, az altatás úgy zajlott, hogy a nagyágyban összebújtunk, és elaludt, utána beraktam a kiságyba. Éjjel ha elkezdett sírdogálni vagy mocorogni , csak beadtam neki a cumit és aludt tovább.

Félek, ha külön lesz, nem fogom meghallani a mozgólódást és már csak a nagy sírásra kelek fel, amikor már nagyon sír. Reggel ha felébred akkor feláll a kiságyban es néz minket, kidobálja a cumijat , alvókáját és ha még erre sem kellnénk fel akkor elkezd nyöszörögni. Félek ,ha reggel nem lát minket akkor pánikba esik. Altatádst tudnánk oldani az új szobában, mert van ott nagy ágy is, esetleg ott is aludhatnák vele párszor, de félek hogy megviseli őt. Ti hogyan csináltátok az átszoktatást ?


2022. jún. 13. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vettünk egy bébi őrt, eleinte a délutáni alvásokkal volt ott aztán idővel éjszaka is.

A bébi őr teljesen jó erre a célra, mert ha közel van hozzá akkor már a mocorgását is továbbítja a szerkezet, nem csak a sírást.

2022. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk a legelső pillanattól fogva a saját szobájukban voltak. Így nem volt hasonló probléma.
2022. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kicsit fura hogy a kamerás bébiőr eszedbe se jutott.


Nálunkbmindenféle szoktatás nélkül történt, egyik éjjel itt, a kövin ott. Nem zavarta. Mocorgásra már ébredtem is, és mentem mielőtt sírt volna. Kikapcsoltam az ECO funkciót, így folyamatosan ment a kamera nem csak akkor ha sírás volt.

2022. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Babyőr. Picit lehet nehezebb lesz így hogy eddig ráadásul nem is a saját ágyában aludt el, de egy-két nehezebb este után majd megszokja.
2022. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Pontosan emiatt aludtak az első perctől kezdve a saját szobáikban. Egyébként egy évesen már olyan fix kelési idejük van, simán fel tudsz kelni előtte fél órával és beülni a szobájába, ha ezen múlik a lelki békéd. 😊
2022. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
5: éjszakai ébredés a kérdés, nem a reggeli. Az én 5 évesemhez is van hogy át kell menni mert sírva ébred.
2022. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Úgy 3 hónaposan raktuk külön szobába. Felraktunk egy bebiőrt és resnyire nyitva az ajtaja is.Sarokban volt éjjeli fénye is,de az csak zavarta. Mindent hallok ha kell a bébiőr miatt.
2022. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bébiőr eszembe sem jutott, esetleg tudnátok ajánlani konkrét márkát, típust, ami bevált nektek ?

Születése előtt 2 hónappal költöztünk új házba, a neki szánt szoba meg csak mostanra lett bebútorozva, és nem szerettem volna üres szobába rakni, ezert aludt velünk.

Valamikor bealszik a lefekvés előtti tejivás közben akkor egyenesen az ágyába kerül, ezt hogy a nagyágyban altatom, csak kb 3 hónapja kezdte, amióta tud állni. Amíg nem állt addig letettem ágyába és elaludt, de amióta áll, azóta leteszem az ágyába, feláll és huncutkodik és teljesen kimegy a tejkómás álom a szeméből.

2022. jún. 13. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye megvan, hogy előre parázol a semmin? Én egyszerűen átraknám a gyereket aztán megnézném, hogy működik-e. Ha sír, úgyis átmész hozzá. Ha nem működik, akkor majd ráérsz kitalálni ezt alaposabban. 1 viszont biztos: ha bizonytalan vagy, nyugtalan, ideges, esetleg rossz érzés neked átrakni azt megérzi a gyerek és tuti nem fog elaludni.
2022. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Babakamerából én olyat javasolhatok ahol ki-be kapcsolható az ECO funkció. Nekünk GHB van, teljesen megvagyok vele elégedve. Sokkal kisebb a képernyőnek mint az előző márkásnak volt, de olyan szinten jó a hangbeállítása. Meg fintos hogy olyat vegyél ami nem a telefonodra küldi a képet, mert azt meglehet hackelni.
2022. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!