Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 éves óvodás kisfiam reggel...

4 éves óvodás kisfiam reggel 7 helyett 5 órakor kel pár napja, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Eddig úgy volt kb, hogy este 9től reggel 7ig aludt, délután másfél-2 órát alszik itthon is és az oviban is. 1 hete minden reggel 5kor vagy fél 6kor kel, ami nagyon fárasztó, mert sajnos nyugtatót meg antidepresszánst kell szednem és így is alig bírok felkelni. Mondtam neki, hogy csendben tvzzen legalább, de nem tud csendben maradni. Később fektessem vagy mit csináljak?

#Alvás, gyerek, óvodás,
2022. jún. 16. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is,hasonló korú,hasonlóan alszik,csak a délutánit hagyja ki.Én már megfigyeltem tavaly ugyanígy volt.Bejöttek a jóidők és azonnal ahogy világosodni kezdett panttant ki az ágyból, hogy menjünk ki.De ő amúgy is érzékeny mindenféle környezeti változásra. Úgyhogy nálunk, meleg,hideg front, szeles idő, nagyobb viharok stb..mind bezavarnak az alvásába.Figyeld meg mi változott.Esetleg beszélj az orvosoddal, hogy olyan gyógyszereket adjon, amik nem nyomnak le ennyire, mert elvileg léteznek olyanok is.
2022. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Kialussza magat. 4 evesen mar felesleges a delutani alvas.

Plusz vilagos is van hamar, epp ma hajnalban felebredtem 3:30 kor mar vilagosodott.

2022. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!