Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Más babája is ilyen nehezen...

Más babája is ilyen nehezen alszik mostanában?

Figyelt kérdés
Az enyém 4 hónapos múlt. Korábban mindig egyre jobban aludt. Fürdés előtt egyre többet volt fent, utána pedig cicin aludt el. Sőt kezdett ez is egyszerűbbé válni, már nem kellett megvárni amíg mélyen alszik, hanem elég volt hogy egy kicsit relaxált állapotba került, letettem és lassan elaludt magától. Kelni is csak 1x kelt már éjszaka. Kb 2 hete viszont újra 2x ébred, illetve egy pár napja már, hogy nagyon nehezen alszik el. Pedig mindent úgy csinálok mint szoktam, de szopizás közben is csak nyöszörög, erőlködik, feszíti magát, tépi a mellem. Nem tudom mi baja, le se tudom tenni, mert akkor meg nagyon sír. Így kb 1 órám rámegy, mire megnyugszik és elalszik. Közben ringatom, dúdolok is neki. Nappal nincs ilyen gond.
2022. jún. 21. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is éppen 4 hónapos, és ugyanez van most nálunk. :(

Nálunk napközben sem nagyon van most alvás az elmúlt napokban, tegnap is összesen 3 órát aludt kb 2 részletben..

2022. jún. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Négyhónapos alvàsregresszió, olvass(atok) utána...
2022. jún. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Azert mert 3 nap nem alszik a gyerek meg nem feltetlen alvási regresszio, lehet pl csak tobb inger éri vagy barmi mas. Nem kell mindent egybol arra fogni
2022. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez van. Kisebbik lányom 5 hónapos, a nagyobbik 2 éves. Eddig mindig úgy altattam őket, hogy a kicsit cicire raktam, a nagy meg mellettem feküdt és úgy aludt el. Mostanában a kicsi cicin se tud elaludni, nagyon nagyon nehezen alszik el. A nagyot is ölbe kell venni és csak úgy tud elaludni.
2022. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még azt is hozzá tenném, hogy éjszaka is minimum 2x-3x kelnek mind a ketten.
2022. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!