Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában nagyon nehezen...

Mostanában nagyon nehezen alszik el 5hónapos babám?

Figyelt kérdés

Eddig 10perc alatt elaludt, éjjel és nappal is. Megette a kaját, es durmolt..

Most 3 napja, minimum 1 oras , iszonyu harc az alvtatás, pedig álmos. Ez biztos, latom jeleket, es az arcan/szemein is nagyon latszik.


Eddig reggel 7kor felkelt, 8-9aludt még 1 órát, aztán 11-12 ig 45 percet, majd kb 2 körül 1,5 órát.

Este fél8 kor fürdés, fél 9kor elaludt es csak 4kor kelt, aztan ugye 7kor.

Ez teljesen felborult.


Ejszaka 1 orat fent vagyok vele 1-2 orat alszik es ez megy reggelig.:(

Mar most zombi vagyok.. vegre olyan jol beallt a dolog..mar 3hete.


Szerintetek a meleg teszi? Vagy esélyes ,hogy a mozgásfejlődés miatt van? Hirtelen 1 hete nagyon érdeklődő lett. (eddigis az volt de nem ennyire)

Kúszást gyakorol 2 napja, mindent megfog es a szájába vesz, forog össze-vissza.

Eddig nem is forgott pl.


Tudtok segíteni?

Próbáltam kiiktatni 1 nappali alvást, de csak rosszabb lett.


Volt így valaki?


2018. aug. 4. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Okozhatja a mozgasfejlődés a meleg esetleg a fogzàs? Nem tudom ezzel, hogy àlltok? Nàlunk is csak rosszabb lett, ha nem hagytam aludni szerintem ez nem jó megoldàs. Amúgy valószínűleg ha megszűnik az ok ami zavarja vissza áll minden a régiben... Nàlunk ez volt. Hiába tettem bármit ha fájt a foga fent voltunk pár estét ha beindult a mozgasfejlődés szintén. Úgy gondolom erre sajnos nincs tuti recept. Annyit tehetsz, hogy hanyagolod a teemdőid napközben, hogy amikor ő pihen egy kicsit te is tedd azt, hogy ne menj át pár nap elteltével zombiba
2018. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Muszaj pihhennem. Anyukam segit, delelott beugrik 30-40perce akk elintezem amit akarok. Ha baba alszik, akkor en is.

Anyu most hoz ebédet is majd. Nagy segirseg.

Foga nem latom h jonne, néha felduzzad az ínye.:=

2018. aug. 4. 22:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi*
2018. aug. 4. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg más altatási módszert. Az is lehet hogy ebben változott.

Legalábbis nálunk ez volt.


Lehet hogy eddig simogattad vagy sétáltál vele, de most ébren tartja ugyanez.


Másik: nálunk is voltak esti kínlódások, de csak átmenetileg, amíg ki nem jöttek a fogak.

2018. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerinem fogak még nem jönnek.

Észrevettem ha leteszem, elkezd ilyen uszi mozdulatokat csinalni. Aztan felébred.:(


Koszonom , probaltam mar sok mindent , de eddig semmi sem vált be. Egyszercsak teljesen belefárad és mindig máshogy sikerül elaludnia.

2018. aug. 5. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:

- nálatok is dögmeleg van a szobában?

- 5 hónaposan jól lakik még a tejjel? 6 körül szokták pótolni, mert nem elég már a tej egy éjszakázhoz

2018. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tápszeres és 2 hete kezdtem kóstoltatni, tegnap mar rendes adagot kapott ebédre, azota nagyon jo baba.. hogy veletlen vagy emiatt? Passz..de ma is nagyon jó baba, imadja a barackot es az almát!:)

Sinlac is van itthon, de nem ízlett neki.

Lehet, h ez volt a gond, vagy csak pont mostanra rázódott volna vissza. Lényeg h tudtam pihenni nappal es ejszaka is. Jo lenne igy maradna még egy ideig.:D

Ejszaka 2x kelt csak

2018. aug. 6. 18:21
 8/8 A kérdező kommentje:

6# amugy nincs, elmegyek vele setalni furdes elott és addig megy a kléma eu kb 40perc, furdet parom vagy en, addig fellocsoljuk az udvart es 2 fokkal jobb ido lesz nala (23-24fok) nala van a legjobb ido az egesz hazban!:)

Este 11 kor meg kinyitom a mi ablakunkat meg a nappaliban 2 ablakot es nagyon jo ido van egesz ejszaka reggel 7ig kb.

2018. aug. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!