Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tényleg nevelési probléma?

Tényleg nevelési probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk másfél éves kontrollon fiammal. Doktornőtől megkérdeztem, hogy mennyire normális, hogy ennyiidősen is még rendszeresen (2-4x) megébred fiam. Erre az volt a válasz, hogy biztos nevelési probléma, nem gondolná, hogy éhes vagy szomjas.


Van, hogy kér vizet, de azt sem mindig. Tényleg mi “rontottuk” el? Vagy a doki beszél badarságot?



2022. szept. 16. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Pff.. Én 30 vagyok de sose aludtam még végig egy éjszakát. Jól elronttak a szüleim 🤣

Szerintem nagy elvaras, hogy ne ebredjen, felnőttek is ébrednek.

3 éves lesz a fiam de sose aludta végig még ő sem.

2022. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Hülyeség. Nem a védőnőnél voltatok? Nálunk nem az orvoshoz kell másfél eves kontrollra menni. Szerintem frusztrált volt a doki vagy valami baja volt, és rajtad töltötte ki, még hogy nevelési probléma.
2022. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Védőnőnél is voltunk, csak most oltást is kapott és gondoltam megkérdezem, hátha tud orvosi szemmel tanácsot adni, de kár volt..
2022. szept. 16. 08:45
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez se nem nevelés kérdése se nem éhségé vagy szomjúságé. Érésé.
2022. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Én meg is őrültem volna, ha minden éjjel 2-4x fel kellett volna kelni a gyerekekhez éveken keresztül. Bőven elég volt csecsemőkorban és utána betegség esetén.

A szülő is ember és szüksége van alvásra, zavartalan pihenésre.

2022. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen normàlis, hogy ennyiszer kel. Doktornőnèl nevelesi problèma, hogy hülyesègeket beszèl.
2022. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Hat akkor nagyon sokan elrontjuk a nevelest :D hogy mondhat ilyen hulyeseget?? En felnottkent keptelen vagyok vegig aludni. Ugyan mar.. a gyerek meg 1,5 evesen nem biztis h vissza tud aludni könnyen mint mi felnottek. Egyébként az en 3 evesem is kel 1x biztos. Semmi rosszallót nem mondott a doki erre.
2022. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehet alvásra nevelni? Nem kérdezted meg, baromira érdekelne😅
2022. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utána már kérdezni sem mertem, így is hülyén nézett rám.. pedig semmi panaszkodás nem volt benne, szimplán csak érdekelt.
2022. szept. 16. 10:54
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Ne aggódj, itt mi mint sz@rul nevelünk, sőt anyám is rosszul csinálta mert mai napig megébredek éjszaka🤷‍♀️


Amúgy a tudomány szerint is teljesen normális az éjszakai ébredés szóval nyugi :)

2022. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!