Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tényleg nevelési probléma?

Tényleg nevelési probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk másfél éves kontrollon fiammal. Doktornőtől megkérdeztem, hogy mennyire normális, hogy ennyiidősen is még rendszeresen (2-4x) megébred fiam. Erre az volt a válasz, hogy biztos nevelési probléma, nem gondolná, hogy éhes vagy szomjas.


Van, hogy kér vizet, de azt sem mindig. Tényleg mi “rontottuk” el? Vagy a doki beszél badarságot?



2022. szept. 16. 08:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen, én is ugyanilyen "szarul', válaszkészen nevelem. Ilyen kicsinek meg kell a biztonsagtudat, hogy van mellette valaki, akkor is ha ébred. Nem is biztos hogy szomjas, csak ellenőrzi hogy ott vagy-e éjszaka is, ha szüksége van rád. Nálunk 2,5 éves korában kezdte átaludni az éjszakát. Most 3 éves, időnként ha felkel, akkor mindenképpen odahiv magához egy ölelésre, vagy kéri hogy fogjam meg a kezét amíg visszaalszik. Teljesen normális.
2022. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

6 hósan átaludta a fiam az éjszakát, de amióta nem kiságyban alszik, gyakran felkel és befekszik közénk úgy alszik tovább

Eddig is hallottam hogy mocorgott, de egyszer csak visszaaludt.

2022. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!