Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van erre valami ötletetek?

Van erre valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Az 1 éves kislányom újabban csak a hintajaban hajlandó aludni. Az egy dolog , hogy abban alszik el, kivennem és atraknam az ágyába, max 3 perc és már fel is kel és áll föl a kiságyban. Próbáltam magam mellé rakni, dudolni, simogatni, de semmi sem segít. Ráadásul 1-2 óránként ébred, cicit ker, és utána még vissza kell ringatnom. Kezdek nagyon elfogyni, egyszerűen nem tudok mit kitalálni. Mindig is ilyen rossz alvó volt, de ez a hinta dolog új. Pedig sosem ringatgattam azelőtt. Kipróbáltam mikor felébredt a kiságyban, hogy odaultem a földre mellé, olvastam neki, énekeltem, simogattam, de csak sír és kéri ki magát.

2022. szept. 29. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Megint hirtelen ugrás a fejlődésében. Olyankor van ilyen átmenet.

Ez is el fog múlni. Most jobban igényli a ringatást, hát ringasd.

2022. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a ringatas zavar, hanem hogy a hintaban alszik így egész éjjel . Kivéve ugye mikor a kezemben van és cicizik, az egy jó félóra 6-7 alkalommal éjszaka.
2022. szept. 29. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szomorúan rakd el a hintát egy pár napra, mond hogy beteg lett vagy valami, és lehet hogy szar lesz az első este de találjatok valami más technikát ami beválik. Amíg látja hogy van hinta lehetőség és eddig lehetett ott aludni ő magától nem fog váltani.
2022. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem teszed bele q hintaba és máris nem fog ott aludni. Egy éves.
2022. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk erre az együttalvás volt a megoldás. Próbáltam, hogy ezredszerre is visszarakom, sétálok vele, cici, stb. Végül olyan szinten kimerültem, hogy feladtam, és hagytam, hogy belealudjon ő is meg én is a szoptatásba. Ezt sikerült aztán idővel hátsimire cserélni, illetve a babafészkének a szét leszedtem, ami ilyen puha henger, azt raktam körénk, és egy idő után kislisszoltram így onnan, először csak távolodva, bentmaradtam mellette, aztán távolabb kezdtem aludni.
2022. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!