Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hetes babám egy hete nem...

6 hetes babám egy hete nem akar délután aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igény szerint szoptatok Kb múlthéten kezdődött eddig dél körül aludt most viszont istenért nem akar pedig ringatom, mellkason altatom mindent csinálok. Kicsit alszik majd újra kéri a cicimet már adtam neki cumit is hogy ne q cicimen lógjon de semmi ezzel az a baj hogy konkrétan belegyógyulok már az ágyamba. Tudom van egy növekedési ugrás most de ez nem az... Az éjjelt többé kevésbé végig alussza... Már azon gondolkodom, hogy délbe kap tápszert, hogy picit aludjon én meg megtudjak ebédelni nyugottan... Kb 1,5 órán át tudom lefoglalni minden hülyességgel.

2022. dec. 7. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
honnan veszed hogy nem az 🤦🏼‍♀️
2022. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Biztos megkérdezte és válaszolt🙄

Amugy én nem azt mondom, hogy engem nem lepett meg de ez ilyen. Mások is ezt csinálják az elején amit a közösségi médiába tolnak rád a gyereknevelésről az kamu :D

Ugyan megpróbálhatod a tápszert, ha ennyire szabadulni akarsz de, ha egy emberesebb babát fogtál ki semmi nem fog változni sőt lehet nem is kell neki a tápszer.

2022. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nem fog ám örökre egész nap aludni. Lehet, hogy nem álmos szerencsétlen. Próbáld meg később altatni. Örülj inkább, hogy az éjszakát többé kevésbé átalussza.
2022. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az hogy szabadulni szeretnék de 20 percnek is örülnék csak annyira hogy megebédeljek. Első kisbabám honnan kellene tudnom mi jó és mi nem? Tudom hogy nincs olyan baba ami tankönyv szerint van és merő f*szságnak tartom hogy egy "csecsemő" 14-16 órákat aludna... Sose aludt ennyit bár tény megvolt a napi 2-3 szundi
2022. dec. 7. 16:48
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

De egy baba nem mindig délben alszik. Folyamatosan változik az alvásuk. Majd alszik 1-kor, ebédelni akkor is tudsz.

A lényeg, hogy náluk sorrend van, nem időpont.

2022. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Most még neked kéne az ő igényeit kiszolgálnod és nem fordítva.

Igaza van az előttem szólónak, nem fog mindig egész nap aludni, változnak az igényei, igen, akár egyik napról a másikra. Sőt, lehet , hogy egyik nap elég lesz neki fél óra, másnap meg alszik kettőt.

Én sodródtam az árral, amikor láttam, hogy álmos akkor altattam. Nekem sokat segített a kendő, beleraktam, volt két szabad kezem, a járkálástól, ringatástól bealudt.

2022. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Szia :) tedd be hintába ha van (fekvő) vagy kösd fel magadra hurciba (ha használtok ilyet)

Nekem ezek segítettek ilyenkor, hogy nyugiban ehessek pár falatot :)

Vagy akkor úgy ettem hogy közben szórakoztattam :D hajrá :)

2022. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi tápszeresek vagyunk hidd el nem fog attól aludni mert adsz neki tápszert. Mi is most küzdünk az alvással 2 hónapos tegnap aludt többször 3 órákat ma 1 óránál tőbbet nem.

Én nekem sokszor egy reggeli után este 5kor van időm enni ha haza ér férjem, de én ennek őrűlők hamarabb lefogyok🤭,.

De hidd el tápszer nem fog segíteni

2022. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
De amúgy nem értem hogy minek kell rá eröltetni a délutáni alvást? Nem lehet parancs szóra aludni.Ha álmos majd úgy is alszik.szerintem nem kell erőltetni.
2023. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!