Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák! Ti hogy oldanátok...

Anyukák! Ti hogy oldanátok ezt meg? Kisfiam delutan keson alszik el, így viszont ejjel nem akar aludni...

Figyelt kérdés
Kisfiam két és fél éves, nagyon erős, eleven, érdeklődő gyerek. Délutáni alvasa nagyon elcsuszott delutan 4-6 ora koze. Akarmit csinalok, jatszunk, levegon vagyunk, farasztom stb. nem alszik el elobb. Így viszont miutan este 6kor felkel, ejjel 12kor se akar aludni. Mar sokszor ki is hagyja az alvast, olyankor 8kor este elalszik, de szinten fel10-10 korul kel es nem akar visszaaludni, all a bal.

2020. dec. 24. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hàt a legfontosabb, hogy mikor kel reggel, mert ha kèsôn akkor azèrt nem àlmos csak 4-6 körül, probáld elöbb èbreszteni . Gondolom ha 23-24 órakor alszik el este sokàig is alszik reggel. Ez lehet gond. Illetve ha mègis kèsôn alszik el dèlutàn ne engedd 2 óràt aludni.
2020. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hozza tennem, hogy ezt ket eves kora ota csinalja, amiota a teso mrgszuletett, elotte rendesen aludt 1-2ora fele.
2020. dec. 24. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk szó szerint, pontosan ugyanez van. Még két éves sincs a lányom. Én nem is altatom már délután, legalább este van időm magamra.. :)
2020. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb 8-kor felkeltem, ha nem ébred magától. Így max 1-kor elalszik, 3 körül kel, és este 9-kor lefekszik.
2020. dec. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az segített, ha korán (legkésőbb 8 körül) kelt fel. Persze, ha későn alszik el, későn is kel, de fel kell ébreszteni.
2020. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos azt vettem eszre a koran keles sem segit...ha hetkor kel reggel, akkor is csak 5 fele alszik el...kezd egyre rosszabb lenni a helyzet
2020. dec. 26. 00:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett veletek?

Az én 15 hónaposom is ezt csinálja..... -.-

2022. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Lenyegeben ez egy megoldhatatlan dolog, nekem az segitett, hogy elfogadtam, higy ez egy ilyen idoszak, kb fel evig tartott. Utana vagy ujra normalisan 3laludt, vagy fennt volt egesz nap, de kb. 7kor letettem aludni. Sajnalom mar azt is hog, eroltettem es idegeskedtem ezmiatt. Magatol helyre fog jonni.
2022. okt. 5. 09:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi a választ! : )
2022. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!