Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónapos babám nem akar...

3 hónapos babám nem akar aludni csak ordít megállás nélkül délután 4 óta fent van mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem hasfájós nem éhes. Már mindent kipróbáltam de nem használ már én is sírok

2016. nov. 11. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam is 3 honapos,napok ota nyugosebb, szerintem jon alul a foga. Nalatok szoba johet?

Merted hogy nem lazas-e? (bocsi,nincs ekezetem)

2016. nov. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Pisilt ma rendesen,meg kakilt is?

2016. nov. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen pisil kaki van rendesen nem lázas eddig nem volt ilyen még már gondoltam én is a fogra.az ökle a szájában van és nagyon nyáladzsik megrémiszt a nyugtal sírása első babám és olyan rossz hogy nem tudom hogy mi baja lehet meg nagyon sajnálom szegénykémet
2016. nov. 11. 00:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Tobb otletem sajna nekem sincs,de tudom milyen rossz mikor nem nyugszik meg.

Anyatejes vagy tapszeres? Hasznaltok cumit? En probaltam kicsit masszirozni az ujjaimmal az inyet. Meg par napja a textilpelus a mindene...az arcahoz teszi es ugy alszik (en meg allok folotte es figyelem,hogy levegot kapjon rendesen) aztan elveszem tole. Mikor ebren van azt is szivesen ragcsalja. Kitartas!

2016. nov. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet tenyleg faj valamije. Esetleg kialakuloban valami natha... a kislanyom is ilyen volt. Miota tart ez az allapot?


Sajna sok mindent nem tudsz tenni. Merd a lazat ha melegnek erzed..


Esetleg nincs melege? Nem fazik ..ilyen apro dolgokon is fenn tudnak akadni. Ruhaja kenyelmes? Zokni nem vag be?

2016. nov. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugy nehéz ki hogy a párom elaltatta de nem szólom el nálunk is a textil pelus a nyerő szoptatom de kap mellette tápszert kevés a tejem milimil ar optimalt kap mert bukós baba neked is kitartás
2016. nov. 11. 01:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor van egy fejlődési ugrás, ha nem is éhes, akkor is elég nagy fejlődésen esnek át rövid idő alatt. Próbáltátok etetni csak nem fogadta el?

Nézd meg az ínyét is, az én kisfiamnak ilyenkor már meg volt duzzadva és meggyőződésem, hogy időszakosan a fogak okoztak gondot. Egyébként 6 hónaposan törtek át neki de már hónapokkal előtte mocorognak a gyökerek. Elkezdett nyűgösködni nem volt az ínyén semmi pár nappal később meg megdagadt. Hála az égnek tényleg csak időszakosan okoztak gondot, nem folyamatosan 3 hónapig.


Egyébként tegnap este valószínűleg az álmosság miatt sírt. Olyankor nagyon nehezen nyugodnak meg.

2016. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha fog probléma van,vegyél fogíny-gélt! :) Kendd be neki az ujjaddal,az egy picit elzsibbasztja neki es nem fog neki fajni es ejjel nyugodtabban alszik tole!
2016. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!