Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet úgy altatni hogy nem...

Lehet úgy altatni hogy nem sír a baba?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen? Vagy mindenképp sírnak? Vagy én csinálom rosszul?

Mostanában egyre durvább sírással tiltakozik. 4 hónapos


2023. jan. 6. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy altatod?
2023. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kézben ringatva vagy kendőben.
2023. jan. 6. 09:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy lehet, de gyereke válogatja, hogy melyik altatási módszer válik be. és amikor vált az ember módszerek között, akkor lehet, hogy eleinte sír a baba, de utána megszokja (nem arról beszélek, amikor direkt sírni van hagyva!), szóval mindig próbálkozni kell egy ideig.
2023. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposan van egy hatalmas alvásborulás, lehet az zavar be. Ilyebkor van egy jóó nagy idegrendszeri érés. Régen is így aludt el?


Gyerekfüggő amúgy, nálunk az első 3 hónap borzalmas volt, aztán elvágták, és 4 hónapos korában (őt nem zavarta meg az alvásborulás) kiköltözött a saját szobájába és az esetek 70%-ban szépen aludt.


Tesóméknak viszont a mai napig (2 éves lány) üvöltve alszik el mert nem akar aludni. Az én fiam meg hozza a cuccait és közli (idő előtt) hogy álmos, megy aludni.


Remélem átmeneti nálatok.

2023. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Először kézben altattuk, utána a kendő vált be de most mintha már azt sem szeretné. Éjszakát átalussza, csak napközben szenvedünk. Hogyan próbáljam? Nincs ötletem se.
2023. jan. 6. 09:59
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
És ha leteszed hasra te meg mellé fekszel és simogatod?
2023. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
A fiam és a lányom is sírtak amikor ringatva próbáltam elaltatni őket. Nem szerették egyáltalán. A fiamat leraktam az ágyba amikor láttam, hogy fáradt. Adtam neki cumit, rongyit és már aludt is. A lányom ugyan ez, csak ő a cumit nem fogadja el. Nála a fehérzaj jött be. Ő még az adamó hintában is tök jól elalszik (utána át tudom rakni a kiságyba), amit pl a fiam utált. Nálunk is 4 hónaposan volt ez a váltas, hogy már kézben nem, de az ágyba berakva elaludtak.
2023. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Az enyèm mellen aludt el, és sose sìrt.
2023. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi az együttérzést. :)

Hason ébren se szeret lenni de nem teszi le a fejét.

Próbáltam mellé feküdni úgy egy darabig elvan fészekben de aludni nem akar.

Most épp a cumit is kiköpködi pedig eddig alváshoz elfogadta.

2023. jan. 6. 10:30
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Nekem sosem sírt altatáskor egyik sem


Maskor sokat meg hasfájáskor. Vagy fogzáskor


De az alvás nem votl ilyen


Inkább szimplán nem aludtak


De sosem ringattam stb

2023. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!