Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 hetes baba óránként felkel...

15 hetes baba óránként felkel cicizni de csak este! Napközben elég neki 3-4 óránként viszont este rendszeresen felkel és ha megpróbálom cici nélkül vissza altatni sírni kezd szóval muszáj neki adnom de fel óra- 1óra múlva újra kel. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Valakinek volt hasonló esteleg ? Egy megy már két teljes hete ! Kicsit már fáradtak vagyunk ..:(( Tanácsokat legyszi !

2020. ápr. 10. 07:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy régebben aludt azért először 4-5orat egyhuzamban utána meg 3-4et reggelig ..
2020. ápr. 10. 07:08
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Cumi vagy vizes cumisüveg.
2020. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Cumival alszik
2020. ápr. 10. 07:33
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem lehet azt írni hogy majdnem 4 hónapos baba?Neked nem mondta a védőnő,hogy ezeket a heteket felejcsd el!A halálom mikor egy két évesre meg azt mondjál 24 hónapos.🤦‍♀️
2020. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy hívom ahogy akarom én dolgom szerintem 🤷‍♀️ Mivel majd csak 25.en tölti be a 4.honapot képzeld el 🤔 amúgy meg nem ez volt a kérdés köszi a felesleges kommentedet azért 👋
2020. ápr. 10. 08:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy napközben màr mimden màs elvonja a figyelmèt, hiszen ilyen korban màr nagyon èrdeklődőek. Megpróbàlhatod nappal gyakrabban kínàlni, ès csöndes, nyugodt helyre visszavonulni szoptatni, ha teheted. Amit csinàl az teljesen normàlis, csak fàrasztò. Ha nem sikerül nappal többet szoptatnod, akkor marad az èjjeli gyakori szoptatàs ès a plusz fàradtsàg. Az èn kisfiam is ìgy volt, èjjel gyakran evett, sajnos akkor mèg nem jutott eszembe az, amit neked leìrtam.
2020. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben a korban van egy visszaesés az alvásban "4-mounths sleep regression". Igazából nem visszaesés, hanem így érik az alvás. Illetve valóban nappal már minden más leköti, éjjel pótol.

Ez van. Nekem a 15 hónapos is van, hogy óránként kel éjjel.

2020. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4 vicces vagy a "felejcsd el"-lel oktatsz ki mást 😂😂😊
2020. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 ugyan ez ugrott be kapásból, jót mosolyogtam 😀
2020. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!