Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjszakai ébredés, mit tegyünk?

Éjszakai ébredés, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Eddig az éjszakát átalvó, hét hónapot betöltött csecsemő szinte óránként kel fel éjszaka csak azért, mert hasra fordul álmában és nem tud/nem akar visszafordulni hátra. Emiatt felébred és újra altatni kell (nappal, ébren bármikor oda-vissza fordul, de éjszaka ez valahogyan nem megy neki).

2023. júl. 15. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap, hét esetleg hónap és elmúlik.
2023. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy év
2023. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás kezdete,enyém másfél éves, még mindig tart.
2023. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Babafeszek ahol nem engedi megfordulni az oldala

Burritozas takaroval

2023. júl. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmulik .Kisfiam 4 honapos korától 10 honapos koraig orankent kelt...elotte ataludta az ejszakat.

O is ezt csinalta amit a tied.

Nem kell ketsegbeesni,el fog mulni.

2023. júl. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
6 honaposom ugyanezt csinalja, csak hasrol hatra fordul, es onnan nem tud vissza. Kitartast.
2023. júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk elmúlt. Igaz nem óránként kelt, hanem 1-2x de mindig emiatt kb. 1-2 hétig. Akkor simán vagy a cumit visszatettük vagy ha az nem volt elég kivettem és ringattam, míg vissza nem aludt. Ha az se akkor cicire tettem fekve az ágyunkba és ha elaludt raktuk át a kiságyba.

Mostmár áll, és kapaszkodva tipeg, kb. egy másfél hete 4-kor felállva ébreszt, akkor átveszem magunk közé fészekbe és simogatom picit, átkarolom és visszaalszik velünk kb. 7-8ig. Nem tudom ez meddig fog tartani, de nem panaszkodom, mert ez is kiszámítható és teljesen élhető.

Sokszor ijesztgettek, hogy el fog romlani, de eddig mindig 1-2 hét borulás volt, és szerencsére visszaállt az éjszakai alvás. Szurkolok hogy nálatok is így legyen.

2023. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!