Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 9 hónapos a kisfiam, és még...

Ksz0101 kérdése:

9 hónapos a kisfiam, és még mindig napi háromszor alszik 1-1,5 órát. Lehet valami baj ezzel?

Figyelt kérdés

Minden reggel hét órakor ébred, majd két óra múlva már fáradt is,alszik körülbelül egy órát. És ez így megy egész nap. Felébred,eszik, játszik, majd elfárad, és alszik. 2-2,5 óránál többet nem tud ébren maradni,az esti lefekvés előtt(ami 20:30-kor van) van ébren 3 órát. Próbáltam már három órára elhúzni a többi ébrenléti időt is, de túlfáradt,nagyon nehezen, vagy egyeltalán nem tudtam elaltatni, és ébredés után is nyűgős, kialvatlan volt.

Így egyébként teljesen rendben van a napirendünk is, és az éjszaka maximum egyszer,de leginkább egyszer sem ébred.

Én/mi úgy érezzük az teljesen megfelel így nekünk.A kisfiam is kipihent, érdeklődő,vidám, de a környezetünk szerint vérszegény,vagy valami egyéb egészségügyi problémája van, hogy ilyen sokat alszik.


2023. szept. 25. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

A kislányom 10 hónaposan váltott 2 alvásra. 14 hónaposan 1re.

2023. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 hónaposan is így aludt.

Hatkor kelt,nyolckor aludt,aztán délben aludt és meg fél négykor is.

Aztán 14 hónapos koráig már csak reggel aludt és délben.

Nekem is az a 45 perc-1 óra volt az alvás ideje minden alkalommal.

Most 17 hónapos és már csak egyszer alszik

Szerintem nincs ezzel semmi baj.

2023. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a kozepso gyerekunk 8 eves de meg mindig igenyelne az alvast delutan :D éltanuló, teljesen kiegyensulyozott kislany.

szoval nincs ezzel semmi baj, hadd aludjon, addig is nő!

2023. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!