Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hós babám éjjel óránként...

4 hós babám éjjel óránként ébred, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nem opció, hogy nappal kevesebbet altassam, mert ha leteszem ordít, ha felveszem elalszik. Amúgy nappal csak 3x alszik, max 1-2 órát. Már teljesen ki vagyok.

2023. okt. 2. 05:33
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Semmit.

Lehet alvási regresszio is,az négy hónaposan van.

Olvass utána

Kitartást kívánok.

2023. okt. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Magad mellé veszed és reménykedsz, hogy hamar elmúlik.

Nálunk ez 1,5 évig tartott. 4 hónaposan kezdődött, előtte átaludta az éjszakát

2023. okt. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az segitett, hogy mellettem aludt. Gyorsabban visszaaludtunk mindketten.
2023. okt. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Vagy lehet éhes,kevés a tejed ,rossz a tápszer, fáj a hasa...
2023. okt. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úh, másfél évig? Közben hogy nem haltál meg az alváshiánytól? Nekem még nem volt átaludt éjszaka, de eddig kb 2x kelt enni, és visszaaludt gyorsan. Most meg ébren marad. Éhesnek nem éhes,enni nem kér. Akkor megpróbálom magam mellé venni..
2023. okt. 2. 07:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem egyedül csináltam. A férjemmel felváltva, így mindketten tudtunk valamennyit pihenni, egyikünk sem volt totál zombi (persze voltak ilyen napok is, de nem folyamatosan). Illetve köztünk aludt, így amikor a gyerek ébredt, akkor is kapott cicit, néha fel se ébredtem igazán csak odaadtam neki és már aludtam is
2023. okt. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Növekedési ugrás. 4 hónapos koráig szépen aludt,azóta folyton felébred,most 2 éves. Talán a bölcsi segít.
2023. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Átvészelni tudod. Nalunk is pár hónapig eltartott. Utána már csak 2,5-3 óránként kelt 22 hónapos koraig.
2023. okt. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást!

Nálunk is ekkor borult minden. Most 14 hónapos, öeülök ha csak háromszor kel.

Sajna most jön nektek is sok mozgásfejlődés, idegrendszeri érés, fogak.... hátha ti szerencsésebbek lesztek, mint mi.

Nekem is az együttalvás segít.

2023. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túlélni tudsz. Nálunk is katasztrófa volt 4 hónapos kora után pár hétig az alvása, azt hiszem ez az alvási regresszió. Akkor azt olvastam, hogy meg kell próbálni úgy letenni az ágyába hogy még ébren van. Mert akkor ha felébred, nem ijed meg attól hogy máshol van mint mikor elaludt. Nálunk mondjuk ez esélytelen volt, meg szerintem egy 4 hónapos baba azért nem hülye és megismeri az ágyát. De ennyi tanácsot sikerült találnom akkor a témában, hátha másnak beválik.

Most 9 hónapos, teljesen változó. Van hogy csak kétszer kel egy éjszaka, van hogy hatszor. De talán lassú javulás figyelhető meg átlagban.

2023. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!