Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki ringatva altatta a babáját...

Aki ringatva altatta a babáját, hogyan/mikor szoktatta le róla?

Figyelt kérdés

2023. okt. 2. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom nagyszülők rászoktatták, mi? Hát nem tudom, nekem két gyerekem van.. lányomat 2 éves korában rászoktatta anyukám arra, hogy járkálás közben altatta el… na arról leszoktatni nem tudtam, csak miután bölcsibe ment
2023. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Én mindig cicin vagy ölben altattam. Már csak este szopik, olyankor továbbra is úgy alszik el, napközben ölben szoktam, de néha nincs hozzá hangulata, visít, nyom el magától.

Olyankor berakom a kiságyába, és általában (néha kis nyekergés után) szépen elalszik magától.

Ennyi eddig, direkt még nem szokatom le, még csak 1 éves múlt egyébként.

2023. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem bírtam el, akkor letettem és simizted. Mivel nem voot más opció, azt hiszem pár alvás után nem sírt h vegyem fel, de volt pár nehéz percunk
2023. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Magától leszokott 10 hónaposan.

Altatni akartam és csak sírt,tekerte ki magát a kezemből.

Letettem az agyba,megnyugodott.

Onnantól kezdve lefekszunk,simizem a hátát O pedig elalszik.

19 hónapos.

2023. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9 honapos, nappal csatosban altatom, este kezben ringatva. Egyelore nem tervezem leszoktatni rola.
2023. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magától szokott le 9 hónaposan
2023. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 évesen, amikor màr neki sem volt kényelmes...

Előtte bármivel próbálkoztam, semmi nem vált be.

2023. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos és ringatjuk még, de érezhetően kevesebbet, mint korábban. 1 hónapja kezdett könnyebbre fordulni az altatása. Most tanítgatom, hogy az ölemben aludjon inkább, mert a 10.5 kg-t nem bírja màr a hátam.
2023. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dettó, mint a 4-es válasz. Addig sétálva vagy labdán altattam. Aztán 10 hónaposan egyre nehezebb lett, kitekerte magát a kezemből, feszengett, vettem egy nagy levegőt és a kanapén melléfeküdve próbálkoztunk. Az első altatás 45 perc volt, de sikerült, aztán egyre rövidebb lett, ma már 2,5 éves, kb. 10 perc alatt elalszik (én is :D).
2023. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!