Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki hogyan altatja el kisbabaja...

Ki hogyan altatja el kisbabajat? Aki ringatva altatta el gyereket, kb hany honaptol szoktatta le es hogyan?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposom elég egyszerűen alszik. Napközbe a babakocsiba séta közbe vagy a nagyágyba mellé kell feküdni és simogatni a haját. Este pedig belealszik a kajába.
2013. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Mind három gyerekemet az vacsi után betettem a kiságyába, megsimogattam, betakartam és kimentem a szobából.

Soha nem ringattam , mert ha ezt szokja meg, akkor nem lehet róla leszoktatni.

2013. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért az durva ,hogy nem lehet leszoktatni a ringatásról. Ilyen nincs,akarat kérdése.
2013. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kislányomat kb.10 hónapos koráig ringattam.Egyik nap azt vettem észre, hogy nagyon sokáig kell elringatnom hogy elaludjon.Ez ment kb. 1 hétig, aztán meguntam és 5 perc ringatás után letettem, teljesen meglepődtem, mert ahogy letettem, becsukta a szemét 2 perc múlva meg már szuszogott :) tehát az volt a baja, hogy ringattam :)Most 2,5 éves, apa elolvassa neki a mesét, oldalra fordul, bekapja az ujját és alszik is.

Kisfiam most 9 hónapos, de általában este elalszik a tápszeren, nem kell ringatni.Miközben issza, már csukva a szeme, leteszem és 1-2 perc és alszik is.

2013. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Csak akkor ringatom ha hasfájós, néha esténként. Egyébként leteszem a kiságyba, betakarom, megsimogatom, cumit beteszema szájába, kimegyek. Ha nyavalyog, akkor általában a cumit kell visszatenni 2-3szor, ilyenkor nem beszélek hozzá, csak visszateszem, megsimogatom a hátát, és kimegyek.
2013. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomat 8hós koráig ringatva altattam el. Mindenki riogatott, hogy erről nem lehet leszoktatni és kiszúrok magammal, de egyszerűen nem ment, hogy csak leteszem és ott hagyom, annyira sírt mindig. Aztán szó szerint egyik napról a másikra tolta el magát a karomból, kéredzkedett le a kiságyba, onnantól fogva magától alszik el.
2013. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kislányom ringattam, kb 4-4,5 hónapos koráig, aztán már annyira hisztizett, hogy bevallom elegem lett és letettem, hogy akkor tessék aludj. Láss csodát, aludt is! Az volt a baja, hogy fogom. Aztán most egy ideje újra ringatom, mert amióta már mászik, ül, áll, ahogy leteszem, hiába álmos, ül fel. A foga is jön, lehet ez is zavarja. Egy hét múlva lesz 8 hónapos. Remélem, majd visszatérünk a leteszem és alszik korszakhoz! :-)
2013. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!