Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babaja olben ringatva...

Akinek a babaja olben ringatva aludt el . Hogy szoktattatok le errol es mennyi idos volt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
1 évesen. akkor már nem aludt el a kezemben. melléfekszem az ágyban és mesélek neki.
2009. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is mindog kézben aludt el, aztán egyik este, kb 4,5 hónaposan, csak nem akart elaludni, leraktam a kiságyába, fogtam a kezecskéjét, és azóta este így alszik el, sőt van, hogy csak a cumit teszem a szájába és egyedül elalszik, a kezem nélkül. Napközben még mindig kézben alszik el, de már kialakult, hogy "szól" ha álmos, felveszem és pár perc után alszik is, lerakhatom az ágyába. Most lesz 6 hónapos. Szerintem majd a napközbeninél is magától fog áttérni az egyedül alvásra.

Próbáld meg kivárni, hátha magától igényli majd az egyedül elalvást.

2009. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 3 hónapos kislányom pár hete döntött úgy hogy már nem igényli az ölben elalvást. Azt vettük észre hogy mindig sir dajkálás, séta közben ezért leraktuk, és elaludt. Mostmár csak a cumit kéri és úgy alszik el. Pedig mennyit gondolokodtam hogy milyen altatási módszert kellene majd alkalmazni, és ő megoldotta magának.
2009. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi 2 honaposak voltunk es magatol elaludt,csak aztan megfazott,majd jott a fogun...es vegul csak igy alszik most...ringatva olben.Neha ha nagyn almos mellettem a parnan.Mi 10 honaposak vagyunk.
2009. szept. 29. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!