Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek cicin, illetve ringatva...

Akinek cicin, illetve ringatva aludt csak el a babája, hogyan szoktatta rá a kicsit az önálló elalvásra? Mennyi idős volt a baba és mennyi idő alatt tudtatok áttérni?

Figyelt kérdés
A fiam 6 hónapos ès a "felveszem-megnyugtatom-vissza a kiságyba" módszerrel egyenlőre másfél óra mire elalszik. Igaz csak a héten kezdtük. Nagyon elszánt vagyok, remélem sikerül. Nektek hogy ment?
2014. nov. 22. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Én ringatva altattam el 5-6 hónapos koráig. Majd áttértem arra a módszerre hogy lefektetem magam mellé összebújunk közben az orromat fogja. Néha dúdolok neki. Ha elaludt megy az ágyába. Most 13 hónapos. Ez viszonylag önálló alvás mert csak fekszek mellette. De az orrom nélkül nem tud elaludni próbáltam már úgy is hogy egy plüssöt adok neki de nem, neki az orrom kell.
2014. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
En is ugy csinaltam, hogy osszebujtam vele.
2014. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
16 hónaposom még mindig cicin alszik el, de néha már elég neki az is, ha csak mellette fekszem. Szerintem magától el fogja hagyni hamarosan.
2014. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 hos cicin alszik el neh mellettem ugy mint az utolsonak. Szerintem nem kell eroltetni...
2014. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a "baj", ha magam mellé veszem, az automatikusan cicizést jelent. A cél az lenne, hogy egyedül aludjon el. Eddig bejött az elkezdett módszer. A másfél órát pár nap alatt negyed órává redukáltuk. :)
2014. nov. 24. 10:07
 6/9 anonim válasza:

Kérdező, az öledben ringatod és teljesen elalszik most már negyed óra alatt és lerakod nem ébred fel? Nekem 8 hetes és ki akarom próbálni.

Vagy csak megnyugszik a karodban és ellazul?Nekem még muszáj párnát v plédet tenni alá ölben, mert még nem tudja tartani magát.

2014. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kedves utolsó. Pont az a cél, hogy az ágyban aludjon el. Így a karomban megnyugszik, de nem alszik el. Leteszem, sír 2-3 percet, felveszem, megnyugtatom (kb ez is 2-3 perc), aztán megint leteszem. Mindezt addig, míg el nem alszik. Most már csak háromszor kell maximum felvennem, így 10 perc, max negyed óra míg elalszik. Mikor leteszen mindig kimegyek a szobából arra a 2-3 percre is. De csak akkor kezdem a kiságyba tételt, ha màr látom, hogy nagyon álmos. Eleinte "álomba sírta" magát, picit brutálnak hangzik, de most már csak nyühörög picit elhelyezkedik és alszik.
2014. dec. 2. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegeny :(
2014. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem kell sajnálni... :)
2014. dec. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!