Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Azok az anyukak, akik faradtak...

Azok az anyukak, akik faradtak kisbaba mellett: miert nem alszotok, amikor o is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kerdest nem provokacionak szanom, hanem tenyleg erdekel. Meg nincs gyerekem, ezert tapasztalatom sem. Sokszor hallom, hogy kimerultek az anyukak, mert ejjel nem alszik a pici. Nem lehet aludni vele akkor nappal, amikor o is? (Persze olyan esetekben, ahol nincs masik gyerek). Kerlek irjatok le a tapasztalataitokat. En nagyon szeretek aludni, legyen szo ejszakarol vagy delutani szundirol, es kicsit megremit a gondolat, hogy baba mellett ez lehetetlen. :)
2023. okt. 14. 12:21
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a sok hasznos valaszt, sokat segitettetek abban, hogy nagyjabol mire szamitsak majd! :-)
2023. okt. 15. 11:28
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miután megszülettek a gyerekek, sosem tudtam ugyanúgy aludni, mint azelőtt. A hat év alatt talán két alkalom volt, mikor annyira bealudtam, hogy nem hallottam meg éjszaka azt, hogy ‘Anyaaa’.

Most lefekszel és bealszol, mert csak magaddal kell törődnöd, de aztán ott lesz egy pici élet, akiért éjjel-nappal felelős vagy, aki tőled függ.

Én nem tudtam nappal aludni, az agyam nem állt rá, meg ahogy a többieknél is, mire elaludtam volna, addigra ő kelt, 20 perc alvás után pedig rosszabb volt, mint előtte. Nem olyan könnyű lekapcsolni az agyat baba üzemmódból.

2023. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!