Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy néz ki nálatok az esti...

Hogy néz ki nálatok az esti rutin, hat hónap alatti babával?

Figyelt kérdés
Hánykor jön haza a párotok? Mikor vacsiztok? Mennyit van a babával? Ki, mennyit és hogxan altatja a babát?
nov. 2. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A férjem megy bevásárolni egyelőre még, 5 körül ér haza. Addigra már megfőzök általában, házimunkákat elvégzem.

Van hogy együtt vacsizunk, van hogy már csak ő eszik akkor és utána általában le is fürdik, megkapja a babát és akkor jövök én. Utána fürdés a kicsinek is, programozás, tévézés, beszélgetés stb. De van hogy felcserélődik az egész. Eszünk, elaltatjuk a babát és mi utána megyünk el együtt fürdeni stb.

Nálunk nem nagyon van ilyen, hogy ki altatja a babát. Akinél elalszik és épp kedve van hozzá. :D Éjszaka én kelek fel hozzá. Kivéve hétvégén, akkor férjem inkább többet.

nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A férjem általában fél 5 körül ér haza, akkor ketten játszunk a gyerekekkel vagy megcsinálom amit nap közben nem tudtam és ő foglalkozik velük. Nekünk már van egy 4 éves a 3 hónapos mellett, vele beállt a rend, hogy 6-fél 7-kor van vacsora. Utána előbb a kicsi fürdik, addig a nagy még picit játszhat, aztán a nagyot a férjem fürdeti, addig én szoptatok, majd ha a pici még szopizik, én olvasok a nagynak és a férjem meg tud fürdeni… ha hamar befejezte a szopit, akkor én elkezdem őt altatni és a férjem olvas a nagynak, majd ő is altatja. Fél 9-re alszik mindkettő, én akkor szoktam fürdeni.

Persze vannak olyan napok is, amikor én fürdetem, altatom a nagyot és a pici cumisüvegből kap lefejt tejet… próbáljuk megelőzni a féltékenységet.

nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felkelünk, ugye ő kelt. Kicsit még fetrengünk, felöltöztetem, Összepakolom a szobát. Aztán ha a párom felkelt akkor a hálót is. 3 műszakban dolgozik szóval mikor ilyen műszakos. Ha éjszakás akkor az egész napunk szét van csúszva, ha délutános és délelöttös akkor azért jó. Ha éjszakás és délelőttös ő készíti össze a lefekvéshez a szobát és a fürdéshez a dolgokat. Vagy úgy főzök ha kell hogy a hátamra csatolom vagy úgy hogy az apjával van, denéha akoris felkell csatolnom mert nem mindig vannak el. Takarítás ugyanez-

Igen most olvasom hogy esti rutin, de ha már leírtam nézzétek el a feleslegeset is itt hagyom.

A többi kérdés:

Éjszakáskor: 6.15kor, Délutánosként 22.15kor, délelőttösként 14.15kor.

Összevissza vacsizunk. Általában olyan 5 után 7ig bezárólag.

Mikor hogy. Amikor gépezk, gémel, akkor nem nagyon. Amikor nem akkor egy nap olyan 3 órát összesen talán úgy hogy aktívan.

Altatni csak én altatom. Cicin alszik el, ha azon nem alszik el akkor kicsit fent van és akkor vagy cicin alszik el vagy pedig ccipelni kell de általában ilyenkor is inkabb a hordozóba teszem.

nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Huhh utolsó... remélem neked is van olyan nap, amikor csak gémelhetsz, vagy azt csinálhatsz, amihez kedved szottyan, különben hamar eleged lesz ebből a szituációból. Nekem ez a hozzáállás az apa részéről bicskanyitogató. Sajnos azt gondolom, hogy onnantól, hogy a gyerek megszületett, ő kerül az első helyre, ideális esetben mindkét szülőnek.
nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!