Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt az első pár...

Milyen volt az első pár hét/hónap a babával még egy nagyobb gyerkőc mellett? Nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Egy másik hasonló jellegű kérdés alatt láttam olyan választ hogy "Nem is tudom felfogni hogy szülhet valaki több gyereket és hogy marad az életben."

Szerintem ez nem így van, butaság rögtön arra gondolni, hogy jaj uristen ezt nem lehet túlélni.


2023. jan. 12. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt majd csak akkor fogja tudni az ember ha benne van. Van akinek már egy is sok, van akinek 4 meg se kottyan.

Attól is függ milyen személyiségűek a gyerekek, mennyi segítsége van az embernek, a férj milyen partner… Túl soktényezős ez, hogy előre kategorikusan ki lehessen jelenteni bármit.

2023. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Malacka1212 ***** válasza:
Szia. Nekem van egy 2 évesem és egy 4 hetesem. Hát nagyon nehéz. Hulla vagyok. Kislányom álombaba. Éjjel alszik végig. A kicsi meg sokat van ébren és csak kézben van el mert még igényli a közelséget. Akkor nagyon gáz mikor a kislányom is játszani akar a kisfiamat meg nem tudom letenni. Egyedül vagyok rájuk.
2023. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz volt az eleje, volt időszak, hogy el gondolkoztam rajta, hogy valóban ezt akartam e. A nagy iszonyat féltékeny volt, utált engem, csak az apja létezett, plusz sose hagyta aludni a kicsit. Így is rossz alvó volt, hát még úgy. Rengeteget foglalkoztunk vele, volt külön programunk, és mégis. Majdnem 3 éves volt ekkor. Most a kicsi már 18 hónapos lesz, sokkal jobb a helyzet, bár a feltekenyseg megvan,de már ad puszit is neki néha... Bohockodnak is együtt... :)
2023. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9 eves lany es 9 honapos kisfiu anyukaja vagyok...az elejen tok depresszios voltam,hogy a lanyomra kevesebb idom maradt...plusz elinditani a suliba minden reggel ugy hogy a fiam uvoltott a babakocsiban,idegorlo volt.

Aztan multak a hetek honapok,es most mar visszazokkentunk a regi kerekvagasba.

2023. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az eleje nem volt gáz 5-6 hónapig



Utána lett nagyon durva 1 év..

Azóta megint szuper…

De toltuk is miatta a 3. gyerek kérdését.

Sokáig bizonytalankodtam is.

2023. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!