Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek úgy aludt el a gyerek,...

Akinek úgy aludt el a gyerek, hogy mellé kellett feküdni, végül hogyan és mikor sikerült erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hónapos, úgy alszik el, ha melléfekszem este. Átlagosan 15-20 perc mire elalszik, de rosszabb napokon akár 30-40 perc is lehet.

Akinek hasonlóan aludt el a gyerek, mikor és hogyan szokott le róla? Vagy ti szoktattátok le?

Próbáltam, hogy mondjuk kimegyek pl.zsebkendőért, vagy wc-re, de nagyon hamar üvöltés lesz belőle, ha nem megyek vissza.


nov. 8. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
3.5 éves, még mindig így alszik el...
nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez egyáltalán nem vészes szerintem, sem az időtartam, sem hogy szimplán csak ott kell lenned mellette. Miért változtatnál ezen, ha a kicsinek így jó? Hisz még csak 17 hónapos.
nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is így alszik el a 18 honaposom..

Nem is tervezem leszoktatni róla..

Ameddig igényel engem elalvás előtt addig így fogunk elaltatni

nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Még a 8 éves mellett is ott maradok. Mi nehéz ebben?
nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
2 éves múlt múlt hónapban, minden este így alszik el. De szerintem ebben semmi rossz nincs, én szeretem. Pláne ha max 25 perc az egész, nekünk néha elhúzódik .
nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
66%-os megint abban leli az örömét, hogy mindenkit lepontoz, szánalmas lehet az élete, ha ez okozza neki a boldogságot.
nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Miért? Miért ekkora gond neked melléfeküdni?


Komolyan érdekel a válasz.


Hogy mi az,ami ebben téged megakadályoz.


7.5 éves autista lányom mellé is odaülök/fekszek,míg elalszik,ha igényli. Sőt,az apukája is,ha én éjszakás vagyok.

És legszívesebben ott is maradnék mellette. Csak nézném,ahogy békésen alszik. A legjobb dolog 😀.


Ne akadj fel azon,hogy a saját gyermeked igényel téged.


Igen,nekem is kényelmesebb lenne már 20-kor bebújni a saját ágyamba. Persze.

De aki szülővé válik,az megtanul kompromisszumot kötni,és lemondani sokmindenről.


Most még nagyon igényel téged. Nagyon kicsi még. Ilyenkor még nem távolíthatod el magadtól, bármennyire is kényelmesebb lenne számodra.

Mert jelenleg nem a te kényelmed az elsődleges. Hanem az övé.

nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki le van pontozva aki úgy altatja a gyereket,hogy mellé fekszik .🤣🤣🤣
nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

8!

7es vagyok. Lelkük rajta. Én nevetek rajtuk. PCsak a gyereket sajnálom.

Mert utólag bepótolni a szeretetet és a gondoskodást nem lehet. Soha. Azok a pillanatok elvesznek örökre.

nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

17 hónaposan 20 perc teljesen normális.

A 9 éves lányom mellé is be szoktam feküdni amikor kéri és elsímogatom.

nov. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!