Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az tényleg igaz, hogy várandós...

Az tényleg igaz, hogy várandóssàg alatt bal oldalon lehet , vagy ajánlatos feküdni?

Figyelt kérdés
Tök sok helyen olvastam, hogy jobb oldalt azért nem jó, mert ott fut valami fő ér a hasban és a baba ha azon az oldalon fekszik a kismama,nem kap elég tápanyagot. Viszont ha bal oldalon fekszik a kismama azzal segíti a vérkeringést. Most ez is úgy túl van misztifikàlva mint mostanában minden ami a terhességgel kapcsolatos, vagy ebben kivételesen van igazság?
nov. 8. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Ezt hol olvastad ezt a baromságot? Van aki hason fekszik terhesen mert úgy kényelmes.. Én oldalt fekszem hol jobb hol bal oldalt és normálisan fejlődik a babám. Ne olvasgass ilyesmit tényleg.Aludj ugy ahogy neked kényelmes.hidd el ha anyuka jól van a baba is jól van.
nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyomorégés miatt volt jobb a bal oldalamon feküdni. A vérkeringés miatt a háton fekvést nem javasolják, de elvileg ha gondot okoz, akkor érzed is, hogy kényelmetlen.
nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, én is szoktam mindkét oldalon aludni mert ha marhára el tudom feküdni azt az oldalt amin alszok, szóval muszáj váltani. Csak mondom, volt pár oldal ahol ezt olvastam, meg volt kismama is aki mondta ezt nekem. Bár furának gondoltam, de hát annyi fura dolog van terhesség alatt, hogy gondoltam hátha ez igaz. De akkor nem az ezek szerint hála istennek 😄.
nov. 8. 17:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keringés miatt ajánlott a bal oldal.
nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Tök mindegy én úgy tapasztaltam... ahogy kényelmes úgy feküdj, érezni fogod ha nem jó.
nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ötösnek igaza van, érzed melyik oldal rossz neked és a baba jelez ha anya rosszul fekszik. Aludj ahogy jól esik.
nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 🙂!
nov. 8. 17:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvastam ilyeneket. De úgy feküdtem ahogy tudtam, vagy jól esett.


Ha valamelyik póz nem tetszett a kisfiamnak, úgyis szétrúgdosta a hasamat és addig ficergett amíg fel nem vettem egy olyan pózt ami jó volt neki.

nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Neked is ezt csinálja a baba? Engem most este rúgott szét addig, míg a másik oldalamra nem fordultam. Szörnyű volt, ilyen durván még sosem rugdosott 🥴.
nov. 8. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, érezte ő ha valami nem úgy volt ahogy kellett volna :)

Azóta már kívülről rúgdossa szét a testem éjszakánként :D

nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!