Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kislányom 5,5 hónapos, minden...

Kislányom 5,5 hónapos, minden reggel mosolyogva, kipihenten ébred, az első alvása mégis 2-3 óra hosszú délelőtt, jellemző ez másnál is?

Figyelt kérdés
febr. 5. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 hónapos lesz, és hasonló, fél 8 körül ébred, de délelőtt még simán levág egy 2,5 órásat. 🤭
febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez arra utal, hogy szerencséd van. :D Hátha így is marad. Bajt biztos nem jelent, ha esetleg amiatt aggódnál.
febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Inkább arra gyúrnék, hogy az éjszakákat aludja át és akkor valószínű kevésbé aludna egyben, ennyit nappal. 😅
febr. 5. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Éjszaka mennyit alszik? Az is lehet, hogy kicsit megborult az éjszaka/nappal neki. Nem volt beteg?
febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam lassan 1 éves lesz, és kb 2-3 hónapos kora óta tartja ezt a jó szokását, hogy délelőtt 9, 10 környékén elálmosodik es alszik 2 órát. Extrém esetben 3 órát is.


Általában reggel 6 és 8 között kel. Kivéve amikor hajnal 5-kor :D

febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4. 7-8 között alszik el és kb 6-kor kel, 2-3x kelt éjjel enni, többször mocorog de akkor is cicit adok neki mielőtt teljesen felébredne és alszik is tovább.


#5. Kb ugyanez egy ideje, lehet akkor beállunk mi is erre “végleg”. Ti hányszor keltek éjjel?

febr. 5. 15:30
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, szerintem ez tökéletes éjszakai alvásnak. Az enyém is pont így alszik, csak 6x kel éjjel, nappal meg 40 perc-1,5 óra-40 percet alszik. Mindjárt 5 hónapos.
febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

2-3x kelt éjjel enni, többször mocorog de akkor is cicit adok neki mielőtt teljesen felébredne és alszik is tovább.

Így lehet tökéletesen elcseszni a gyerek alvását. Még évekig kelni fog egy éjszaka milliószor, és csak a cici lesz neki jó.

febr. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
#8-ra ne hallgass, vannak tanulmányok, hogy ennek az ellenkezője igaz.
febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. 🙂 Szoptatási tanácsadó a védőnőnk is de ösztönösen csinálok mindent, nekünk így jó, másnak meg más.
febr. 6. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!