Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség esetében mik a...

Ikerterhesség esetében mik a korai jellemzők? HCG szintből gyanú?

Figyelt kérdés
4 nappal menzesz előtt pozitív lett a tesztem, hányinger, puffadás, székrekedés, mellfájdalom tünetek között szerepelt igencsak korán. Van a családban ikerpár. 5 hetes leszek, nagyon korai még, holnap megyek vérvètelre korábbi vetélés miatt hormonszintet nézetni. Ikres anyukák, tudnátok mesélni? Nektek hogyan jelentkezett? Egyébként is érdekel a téma, ha rám nem vonatkozik akkor is! Nagyon köszönöm! 😊

nov. 30. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 10. dpo-n olyan erős lett a tesztcsík, mint a kontroll, szülés utáni első peteérésből, ahol nagyobb az ikerterhesség esélye, egy részem reménykedett, de végül egy baba lett. :)
nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Iszonyu magas hcg szint és csak 1 baba lett.
nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt erős a tesztem pedig a ciklus 14. napján volt peteérésem és ciklus 27 napján lett halvány pozitiv a tesztem.

Semmi tünetem nem volt.

5 hetes Uh láttak 2 petezsákot és a 8 hetesen meg 2 szivhangot! 🙂

Van már 2 gyerkőcöm és a 3.terveztük de 4en leszünk 😁

nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek! Kedves 3-as! NEM SEMMI! Ez egyben hatalmas öröm és elképesztő feladat. Szívből gratulálok és sok kitartást és szeretetet! 😁 Én személy szerint be vagyok parázva az ikerterhesség gondolatától is, de ha úgy alakulna, természetesen örülnék. 😁
nov. 30. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 28 hetes vagyok 2 kislánnyal. Mi májusban döntöttük el a férjemmel, hogy jöhet az első baba, így belevágtunk, és szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert az első hónapban sikerült is teherbe esnem. Sosem voltak tűpontos ciklusaim, de természetesen minden hónapban megjött általában 28-35 napra. Júniusban is (nem) vártam :), már hosszú napok óta görcsölt az alhasam, állandóan “mindjárt meg fog jönni” érzésem volt. Aztán csak nem jött, csak nem jött, mondtam a férjemnek, hogy munkából hazafelé vegyünk tesztet, habár úgy sem vagyok terhes… Másnap hajnalban csináltam meg első pisiből (ekkor már 1 hete késett), 3 percre lefordítottam az asztalon, majd megfordítottam és 2 nagyon erős, határozott csík volt rajta. A férjem úgy fogalmazott, mintha piros filctollal lenne odahúzva. :) 6 hetesen voltunk az orvosomnál, azonnal 2 elő embriót látott (CRL: 4 mm - 4 mm) szívműködéssel. Nálunk sanszos volt az ikerterhesség, a férjem nagymamája iker, ráadásul a családjukban már többször is visszaütött a dolog. Ennek ellenére óriási sokk volt, több idő kellett a feldolgozásához, mint annak, hogy ilyen hamar teherbe is estem… :)
dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves #5-ös! Szívből gratulálok, veled örültem a történet olvasása közben! Sok erőt és annál több szeretetet kívánok nektek! Na meg persze sok kávét!😁
dec. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!