Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Cicin altatott babát hogy...

Cicin altatott babát hogy lehet a kiságyba letenni ébredés nélkül?

Figyelt kérdés
Sehogy nem megy, legalább 3 kör mire elalszik hosszabban (ami kb. 1 órát jelent, mert nagyon gyakran ébred). Próbálkozom a kiságyban nyugtatással, simi, stb. De csak egyre jobban felhergeli magát, sír és csapkod. 6 hónapos
márc. 2. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Rendesen bealszik a szoptatásba,és magától engedi el a cicit? Akkor kell letenni,mikor "beájul" a szoptatásba.


Legalábbis én így csináltam. Elengedte, tettem is le.

márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, elalszik és elengedi. De várni szoktam még néhány percet, lehet ez a gond…
márc. 2. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyémnek volt időszaka, mikor nem tudtam letenni. A derekamra kötöttem a mei tai-t, úgy ültem le szoptatni és belekötöttem az alvó gyereket. Hátulra így sajnos nem tudtam kötni, pedig a súlya miatt jobb lett volna. Este meg a nagy ágyon aludt mellettem (a férjem nem akart úgyse velem aludni, míg felkelek éjjel ebaba miatt).


Egyébként kb. 10 perc, míg mélyen elalszik, de fél órát várni már sok nálunk. Ez is lehet gyerekfüggő, kísérletezz.

márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen típus, akkor sehogy. Nekem két anyatejes babám volt, a nagyobbik ez a sz*r alvó, egyszerűen nem lehetett letenni, hogy fel ne ébredjen, bármit csináltam, 1-2-3 órás procedúra volt minden altatás.


A második fiam meg bealszik 5 perc alatt cicin és kész, ha berakom a kiságyba és picit megébred, akkor is csak mozog párat, de alszik tovább. Szerintem szimplán vannak ilyen meg olyan gyerekek.

márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is azt csinaltam, ahogy elengedte a cicit, azonnal raktam be az agyba. Ne varj, probld ki igy.
márc. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én "magamon" szoptattam. Én félig ülve, ők hason rajtam. Mikor bealudtak úgy álltam fel velük, észre sem vették, aztán gyorsan be az ágyba hasra és popópaskolás. Nekem ez mindkettőnél bevált.😃
márc. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!