Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális-e ha a 3,5 hetes...

Normális-e ha a 3,5 hetes babám akár több órán át is ébren van?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom hogy max 40-60 percet tudnak egyszerre ébren lenni ebben a korban, de az én újszülöttem akár 2 órát vagy lehet picit többet is ébren van, még ha próbálom is altatni. Illetve ha elalszik is, nagyon sokszor 10 perc alvás után sírva ébred. Akkor újra elalszik az ölemben, újabb 10 perc, újabb ébredés.

márc. 20. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem elég a tejed.
márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bőven van tejem, ezzel biztosan nincs gond, ő is nagyon ügyesen szopizik és nagyon szépen gyarapodik is.
márc. 20. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elalszik az öledben úgy maradsz vagy leteszed? Lehet, hogy csak kontaktban képes rendesen aludni.
márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja értem, bocsi, ha szépen gyarapszik, akkor valóban elégnek kell lennie. :) amúgy nem minden baba alszik egész nap, akkor sem, amikor pici, az enyém is volt már, hogy újszülött korában is sok időt töltött fent nappal. Cserébe éjszaka mindig is jó alvó volt. :) nincs kobe vésve, hogy mennyit kell aludniuk.
márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha elalszik ölben (szopizás végén általában), általában leteszem, de mivel van ez a gond amiről kérdezek, sokszor szándékosan várok még az elalvása után jó pár percet, hogy tutira és mélyebben aludjon. Néha bejön és alszik, mondjuk eddig max kb 2,5 órát aludt egyhuzamban. Viszont azért kérdezem hogy normálisak-e ezek a hosszú ébrenlétek, mert ha nem is mindig, de van hogy egy egész nap így telik, max 10 perces alvásokkal. Míg van olyan nap, amikor alig 10-20 perc szopizás után kiüti magát és egész nap 1-2 órás részletekben de végig alszik. Lényegében nagyon összevissza van és nem tudom mennyire gond ha nagyon eltér a nagy átlagtól vagy a rendszerességtől.
márc. 20. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális. Az enyém is ,,sokat,, fent volt.
márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hetes növekedési ugrás
márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!