Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok Menstruáció...

35 hetes vagyok Menstruáció szerű görcseim vannak, de kibirhatok.ott lent is neha szúrkal. Volt mar ilyen valakinek?vagy normális?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Milyen időközönként jönnek azok a fájások?
2022. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Hol van az "ott lent"?!?!?!?!?!

Az alhasad? A hüvelyed? Vagy a lábad?

Gondolom felnőtt nő vagy, mi a kismacskáért nem lehet nevén nevezni a dolgokat, ha egy anonim oldalon teszel fel kérdést?! Félsz, hogy megértjük, amit kérdezni akarsz???

2022. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Normális. Az utolsó hetekben nekem random bele-beleszúrt a hüvelyembe. A fájások meg lehetnek jóslók.
2022. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Jóslóid lehetnek csak. A baba is nyomhat neked, ideget.
2022. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Légyszi, mire megszületik, találj legalább 1 olyan nemiszerv megnevezést, amit képes vagy kimondani. 🤦🏼‍♀️
2022. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Az egyest miért pontoztátok le?Én pont 35 hétre szültem.Éjjel arra keltem,hogy fájásaim vannak,majd azt vettem észre,hogy rendszeresek és egyre sűrűbbek.Ha ilyet nem tapasztalsz,akkor csak jósló fájás.Itt senki nem hallott még koraszülött babáról,úgy látom.
2022. jan. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én 37 hetes vagyok, nálam most kezdődtek ezek.

Olyan, mintha be lenne gyulladva a húgycsövem és a baba időnként jól belerúgna.

Időnként menzesz szerű görcsök is jelentkeznek, azt mondta az orvos h ezek jóslófájások.

2022. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hat volt hogy 10percenkent. De elmúltak. Aztán másnap 7percenkent.

A huvelyem szúrkal.

Mindennap vannak kicsit megijedek ilyenkor, mert neha eleg erosek. aztan később elis múlnak.

Joslo fàjàsokra gondoltam én is. Lehet hogy hamarabb jonn baba ? :) köszönöm kedves válaszokat :)

2022. jan. 17. 14:15
 9/14 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Nekem azt mondta az orvos h hetekkel a szülés előtt már lehetnek jósló fájások, mert készül fel a szervezet.

2022. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#6 vagyok.Nekem nem mult el,egyre sűrűbben jöttek.Bementünk a kórházba,két újnyira voltam nyitva.Burkot repesztettek,majd megszületett a fiam. :)
2022. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!