Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék szívhang figyelőt...

Szeretnék szívhang figyelőt venni, ez jó lehet?

Figyelt kérdés

Valakinek van ezzel a termékkel valakinek tapasztalata? Illetve az oldallal?

[link]



nov. 21. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről az oldalról ne rendelje többször olvastam,hogy atrazzak az embereket.
nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Semmi értelme.Csak stresszelnéd magad vele.Nekem elég a havi 1 uh, ott néznek szívhangot is.
nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az káros a magzatra.
nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyenem van, teljesen jó, de ne innen rendeld. En Aliexpressről rendeltem, kb. 5000Ft volt, 9. héttől jól hallható vele a baba. 🙂
nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megjott tegnap, de eddig nem talaltam meg a szivhangjat, maximum csak a koldokzsinorba az aramlast..
nov. 25. 07:56
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
De ez miért ennyire szükséges neked hogy egy szívhang figyelővel zargasd a fejlődő magzatodat nap mint nap? Nem gonoszságból, csak egy szimpla kérdés.
nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány hetes vagy, de a 12. hétig egészen lent keresd a szeméremcsontnál, picit úgy alá is irányíthatod a csont alá. Míg picike kell hozzá némi türelem, de meg lehet találni. Ahogy nő,.úgy egyre könyebb. Én más 2q hetes vagyok, csak ráteszem a hasamra és hallom is. 😀
nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!