Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altassam el delutan? 20...

Hogy altassam el delutan? 20 honapos baba / tobbi lent

Figyelt kérdés
korabban problema volt, hogy keson aludt delutan a kislanyom. Nagyon nehezen ekkor is, hiaba volt nagyon faradt, /megszokta hogy ringatom igy aludt el mindig , volt amikor egy orat altattam/ aztan kaptam tanacsot hogy koran keltsem fel /hetkor nem sikerult eddig, hanem nyolckor/ de es este nyolcig ebren van, par delutan mar faradt , nyugos de ha nem akar elaludni max kettoig, utana mar nem hagyom. Este nyolckor persze mar ringatni sem kell alszik egybol reggel nyolcig. de delutan semmi, nem tudom mi tevo legyek...

2012. febr. 14. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:

nekünk is volt hasonló gond. Én azt veszem észre, hogy már nem jelez, hiszti, nyűg, stb., ha fáradt. Így ha fáradt, ha nem, fél12-12 ebéd, és utána alvás. Tehát sztem a menetrend pontos betartása fontos, és mondd neki, hogy ebéd, utána megyünk aludni. El fog tartani pár napig, míg rájön, hogy ez a rend, de megszokja, és hidd el, utána már ő kéri majd. :-) lehet sírni is fog, kicsit hagyd, 1-2 perc, menj, nyugtasd meg, utána ágyba vissza, csucsuzzál, puszi, menj ki, és ezt addig, míg el nem alszik. Ha másért nem, a sírástól kifárad, és elalszik. Nekünk ez 3-4 nap volt, utána letettem, és aludt, majd elájultam az örömtől.:-))) Nem azt mondom, hogy hagyd ordítani, de 1 percet kibír, meg hogy érezze, hogy ezt most komolyan gondolod, tarts ki.

A másik, hogy délelőtt mentek sétálni? Mert a levegőn azért hamar elfáradnak ám...Én ha nem viszem ki, akkor nekem sem akar este időben lefeküdni...

sok sikert!

2012. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!