Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam az 5 hetes...

Hogyan altassam az 5 hetes babámat? Kicsit hasfájós ás náthás most sajnos. Ez lenne az oka?

Figyelt kérdés

Napközben nincs probléma vagy bealszik evés közben vagy elalszik a kiságyban.

Este, ha lerakom 20 perc után sír kiveszem, tutjgatom, visszarakom, nehezen alszik el.

Sírni nem akarom hagyni, de az sem állapot, hogy éjjjel sétalgatni kell és magunk közé venni, nem jó senkinek.


2011. dec. 3. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Mennyit alszik napközben a baba?Nem lehet,hogy felcserélte a napszakokat?

Nálunk nem volt pardon este beraktam az ágyába és eszem ágában sem volt kivenni.kb.:2 hétig ment az ordítás utánna már megszokta,hogy hiába sírna.

A nagyobbikkal ugyan ezt a tortúrát jártam végig,mint te.2 éves koráig ringattam sétáltunk énekeltem stb.A másodikkal már nem is tehettem volna meg ezt,hiszen a lánykám iskolába jár apa dolgozni,és nekem is pihennem kell.

2011. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes baba, könyörgöm, honnan a fenéből tudná hogy egyedül kell elaludnia mert anya nem akar vele járkálni éjszaka?

5 hetes! 9 hónapig a pocakodban volt!

szoptasd meg újra, ringasd el, bújj hozzá, vedd közétek, stb

2011. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vedd közétek, ha ott alszik. Inkább mindenki aludjon, mintsem hallgassam az orditó gyereket a kiságyban vagy sétálgassak órákig - én igy gondoltam :) Semmi gond nem volt ezzel, a fiam saját ágyban alszik most (2éves), 4 hónapos lányom is kezdi megszeretni a kiságyat, már elalszik benne, de hónapokig együtt aludtunk.

Amikor náthás volt, akkor meg a feje, háta alá raktam egy párnát, hogy félig fekvő pózban legyen (lehet megkövezni érte...), de csak igy kapott levegőt. Én se tudnék taknyosan hanyatt feküdni egy sima ágyon. Meg kapott persze orrcseppet és szivtam is az orrát, de folyton eldugult :( 2 éjszaka volt a keményebb, utána alud újra szépen :)

2011. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!