Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti hogyan altatjátok el a...

Ti hogyan altatjátok el a babátokat?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam, minden altatás egy rémálom. Ha ásítozás után kezdem altatni, az korai, fél, egy órát tart. Ha megvárom, amíg kifárad, akkor annyira ordít, hogy azért nem alszik el.

Nem jó neki ringatva, nem jó az ölemben, nem jó egyedül a kiságyban, nem jó simogatva, nem jó énekelve, nem jó paskolgatva.

Segítsetek!



2012. aug. 10. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
eleget van a levegőn?
2012. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, szoktunk sétálni, a kocsiban hason, sírás után alszik el, ha rázom a kocsit.
2012. aug. 10. 09:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Fürdés,vacsora,alvás.Fürdetésnél már nincs játszadozás ,nyugodt beszélgetés van hozzá,nyugodt mozdulatokkal,aztán szopizik és leteszem,általában akkor már alszik.
2012. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Evés után rakod le aludni vagy ahogy sikerül? Kisfiam 4 hónaposan a szopi közben beájult. Fölvettem büfiztetni, utána beraktam a kiságyba és aludt is.
2012. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi szopi után mindig játszunk, és utána van alvás. Kb. 2 órát bír fent maradni, utána álmosodik el.
2012. aug. 10. 10:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az a gond, hogy kaja után inkább aludnia kéne és mikor kialudta magát jöhet a játék.Aztán ha kezd álmosodni megszoptatod, mert addigra éhes lesz és be is ájul:) Valami ilyesmi.Szóval nálatok ez így eléggé fordítva van.Kaja nélkül nehezen alszik el biztos.A babák még általában könnyebben elalszanak ha tele a pocak.

Az én kislányom tápszeres és én így csinálom.Előbb játék, kifárad aztán eszik és alszik is.Na van amikor nyüglődik feszeng a kiságyban.Nem mindig sima ügy, ilyenkor ringatom az ölemben, cumi szájba és általában elalszik.

2012. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok az én kislányom 4és fél hónapos.
2012. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kiki01 ***** válasza:
75%
Ha már annyira nyűgös hogy már a szopi sem kell neki akkor beteszem mei tai-ba, ott lehet hogy elalszik, de ha nem, legalább nem sír, már annyival is beljebb vagyunk. Utána meg elfogadja a cicit és azon meg bealszik.
2012. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy szopi után ha el tudna aludni, ne erőltesd a játékot, simán lehet, hogy a játék felspanolja, sok inger éri őt, netán túl"pörög" és e miatt nem tud elaludni.
2012. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy sokan cicin/tápszeren altatnak...

Nálunk az evés-játék-alvás napirend vált be, ill. nekem ez nagyon szimpatikus.

Nem éhes a kisfiam a játék után, feleslegesnek tartom, hogy akkor megint megetessem csak azért, hogy elaludjon.

De lehet, nincs más megoldás?

2012. aug. 10. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!